Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

jak po mnie przyjedziesz to wbijam hehehe i rezerwuje drzemke na zeberce hehe

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

do poniedzialku jakos przetrzezwiejemy heheh moze :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

jak po mnie przyjedziesz to wbijam hehehe i rezerwuje drzemke na zeberce hehe

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

do poniedzialku jakos przetrzezwiejemy heheh moze :decayed:

miałem właśnie wyjeżdżać, ale gestapo odebrało mi prawo jazdy na przedpokoju :kwasny:

Opublikowano

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

jak po mnie przyjedziesz to wbijam hehehe i rezerwuje drzemke na zeberce hehe

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

do poniedzialku jakos przetrzezwiejemy heheh moze :decayed:

miałem właśnie wyjeżdżać, ale gestapo odebrało mi prawo jazdy na przedpokoju :kwasny:

powiedz Basce ze skonczylo sie dobre i juz niebede ją"odiwedzal" jak gdzies pojedziesz

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ----------

to pod ta majowke :decayed:

Opublikowano

dobrze dżolero :decayed: tymczasem lecę spać :wink:

Opublikowano
dobrze dżolero :decayed: tymczasem lecę spać :wink:

pussy :decayed: moglismy gdzie wyskoczyc na miasto :decayed::decayed::decayed::decayed::banan::dancing::drunk::evil::evil::evil::evil::evil::dance::yeah::ad:

Opublikowano

Bry...:hi:

Opublikowano

:hi:

:heat::zemdlal:

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:58 ----------

Szwagier przyjechał i późno wracał...wlasciwie to jego wracała ,a on pewnie też sie dzis o tym dowie ,że byli u nas :facepalm:

Opublikowano
:hi:Pany ma ktoś możliwość sprawdzenia historii serwisowej auta?

Taki jest jeden na żorskich sporach..kuna..on ma coś pochytane ;):decayed:

:polew::polew::polew:
I jak tu nie pić:facepalm:

:facepalm:jak ja się czuję...szwagier wczoraj miał urodziny...curva jeszcze helikopter mi lata:facepalm:

Hehehhe nie no, dzięki za propozycje ale dam radę, może jutro sobie sprawię jakieś zerosiedem :decayed:

PS. Czysta mi się kisi w barku, ale samemu nie wypada...

oj tam oj tam...jak jest okazja bez okazji...:decayed:

wpadasz ? mam wolne 0,5+0,7+0,7+0,7 :grin:

jak po mnie przyjedziesz to wbijam hehehe i rezerwuje drzemke na zeberce hehe

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

do poniedzialku jakos przetrzezwiejemy heheh moze :decayed:

miałem właśnie wyjeżdżać, ale gestapo odebrało mi prawo jazdy na przedpokoju :kwasny:

:polew::polew::polew: a pała Cie obłożyła??:grin::grin::grin:

:hi::hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

Opublikowano
:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

ani nie gadaj...:sick3: dziś narazie co mój żołądek przyjął to barszczyk:facepalm:
Opublikowano
:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

:polew: trzeba było chlać

Opublikowano
:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

ani nie gadaj...:sick3: dziś narazie co mój żołądek przyjął to barszczyk:facepalm:

ja leszkiem sie lecze:beer:

cytrunowym:facepalm: buchnołem kobiecie:grin:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

:polew: trzeba było chlać

kobiecie odmówić nie mogłem :grin:

Opublikowano
:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

ani nie gadaj...:sick3: dziś narazie co mój żołądek przyjął to barszczyk:facepalm:

ja leszkiem sie lecze:beer:

cytrunowym:facepalm: buchnołem kobiecie:grin:

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

:hi:

ale mam kapcia:zemdlal:

:polew: trzeba było chlać

kobiecie odmówić nie mogłem :grin:

było oblewanie punto ?:naughty:

beze mnie :facepalm:

Opublikowano

było oblewanie punto ?:naughty:

beze mnie :facepalm:

wywaliła mnie na garaż abym jej porezał do serii :naughty:

Opublikowano

było oblewanie punto ?:naughty:

beze mnie :facepalm:

wywaliła mnie na garaż abym jej porezał do serii :naughty:

klima dorezana :naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

było oblewanie punto ?:naughty:

beze mnie :facepalm:

wywaliła mnie na garaż abym jej porezał do serii :naughty:

klima dorezana :naughty:

toć to nie pojedzie jak ją włonczysz :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Dziś początek : Giro d'Italia:naughty:

1. etap: Neapol - Neapol

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

było oblewanie punto ?:naughty:

beze mnie :facepalm:

wywaliła mnie na garaż abym jej porezał do serii :naughty:

klima dorezana :naughty:

toć to nie pojedzie jak ją włonczysz :polew:

:polew:

da rade

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.