Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pssssyyytttt i TVN Romantycznie z moja... :D:D:D:D

romantycznie :decayed:

:D Bez glupich tekstow moja siedzi obok hahahahah:D:D:D:D:D:D

ale to Ty zacząłeś żartować :wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

SKODA OCTAVIA RS170KM BLUE.PIĘKNA I ZADBANA.ZOBACZ (3217157804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

brać ? :grin:

tylko, że to tylko Śkoda :kwasny:

stara buda :thumbdown: i manual :doh:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pssssyyytttt i TVN Romantycznie z moja... :D:D:D:D

romantycznie :decayed:

:D Bez glupich tekstow moja siedzi obok hahahahah:D:D:D:D:D:D

ale to Ty zacząłeś żartować :wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

SKODA OCTAVIA RS170KM BLUE.PIĘKNA I ZADBANA.ZOBACZ (3217157804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

brać ? :grin:

tylko, że to tylko Śkoda :kwasny:

stara buda :thumbdown: i manual :doh:

no i nie 3l w dieslu no i brak Q :decayed:

Opublikowano
zdrówko:naughty:

znów bania za punto :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Miszka fajny bit

no HST daje radę - a to jego najnowszy bit :kox:

nie urzekły mnie te jego bity :thumbdown:

w sumie to nie disco polo :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

nie żebym się czepiał

wolę posłuchać tego :

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Pssssyyytttt i TVN Romantycznie z moja... :D:D:D:D

romantycznie :decayed:

:D Bez glupich tekstow moja siedzi obok hahahahah:D:D:D:D:D:D

ale to Ty zacząłeś żartować :wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

SKODA OCTAVIA RS170KM BLUE.PIĘKNA I ZADBANA.ZOBACZ (3217157804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

brać ? :grin:

tylko, że to tylko Śkoda :kwasny:

stara buda :thumbdown: i manual :doh:

no i nie 3l w dieslu no i brak Q :decayed:

dokładnie :wink:

Opublikowano
zdrówko:naughty:

znów bania za punto :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Miszka fajny bit

no HST daje radę - a to jego najnowszy bit :kox:

nie urzekły mnie te jego bity :thumbdown:

w sumie to nie disco polo :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

nie żebym się czepiał

wolę posłuchać tego :

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

Pssssyyytttt i TVN Romantycznie z moja... :D:D:D:D

romantycznie :decayed:

:D Bez glupich tekstow moja siedzi obok hahahahah:D:D:D:D:D:D

ale to Ty zacząłeś żartować :wink:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

SKODA OCTAVIA RS170KM BLUE.PIĘKNA I ZADBANA.ZOBACZ (3217157804) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :whistling:

brać ? :grin:

tylko, że to tylko Śkoda :kwasny:

stara buda :thumbdown: i manual :doh:

no i nie 3l w dieslu no i brak Q :decayed:

dokładnie :wink:

rozgryzłem cie:naughty:

kawałek też fany

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:35 ----------

Opublikowano

Mi sie podoba ta oktavka... rski maja cos w sobie i ten kolor...:thumbup:

Opublikowano

każdy kozak, a 99% jeździ padlinami 1.9 do 2,5 tdi technologicznie z lat 90tych :grin:

Opublikowano
każdy kozak, a 99% jeździ padlinami 1.9 do 2,5 tdi technologicznie z lat 90tych :grin:

która sam jeździsz :naughty:

Opublikowano

te 2,5tdi to dla odważnych są:grin:

Opublikowano
każdy kozak, a 99% jeździ padlinami 1.9 do 2,5 tdi technologicznie z lat 90tych :grin:

No co jak kupowalem leona to te rsy byly drogie ale jak kupisz chetnie sie zamienie ;)

Opublikowano
te 2,5tdi to dla odważnych są:grin:

:kox:

---------- Post dopisany at 00:20 ---------- Poprzedni post napisany at 00:20 ----------

każdy kozak, a 99% jeździ padlinami 1.9 do 2,5 tdi technologicznie z lat 90tych :grin:

która sam jeździsz :naughty:

na więcej mnie nie stać :naughty:

Opublikowano

:hi:

fajna ta Skoda

no i już silnik jest CR :whistling: tylko, że to Skoda :kwasny: d*py na to nie lecą.... :thumbdown: przynajmniej nie te przed 40stką :grin:

Czy aż takie dobre te silniki na CR :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

z moich weekendowych obserwacji - jak nie piję to dłużej śpię - czyli marnuję czas :grin:

Opublikowano

:hi:

ucho basen?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

czesc:)

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.