Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

za***iste macie te parkingi w tych Tychach

:grin:

to tylko dla ucha żeby laweta miała jak podjechać:grin:

no widziałem z balkonu jak lawet odjeżdżała :grin:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Oferta - Audi A4 - ABSOLUTNA GRATKA DLA KONESEROW MARKI AUDI ! JEDYNE TAKIE AUTO W POLSCE W TAKIM STANIE I TAK NISKIM PRZEBIEGIEM ! TO JEST WLASCI

jak na golasa to dużo chce mimo przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

sorry TVN 24

gratulacje dla gapiów co chcieli być jak najbliżej :facepalm: tam gdzie wypadł ten koenigsegg czy co to tam było nie było nawet tych metalowych barierek... ale wina będzie kierowcy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***iste macie te parkingi w tych Tychach

:grin:

to tylko dla ucha żeby laweta miała jak podjechać:grin:

no widziałem z balkonu jak lawet odjeżdżała :grin:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Oferta - Audi A4 - ABSOLUTNA GRATKA DLA KONESEROW MARKI AUDI ! JEDYNE TAKIE AUTO W POLSCE W TAKIM STANIE I TAK NISKIM PRZEBIEGIEM ! TO JEST WLASCI

jak na golasa to dużo chce mimo przebiegu

cena za przebieg i pewnie za stan, wypas to drugoplanowa rzecz

ale nie zmienia faktu że drogo fc**j :thumbdown::grin:

dziś na TVS 20:25 ! ! !

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

sorry TVN 24

gratulacje dla gapiów co chcieli być jak najbliżej :facepalm: tam gdzie wypadł ten koenigsegg czy co to tam było nie było nawet tych metalowych barierek... ale wina będzie kierowcy ...

dokładnie :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Juz sa komentarze ze kierowca sie popisywal a organizacja do d*py hahahaha to tylko polska .... fachowcy od bhp i prowadzenia szybkich aut .. wislawski to samo ... wypowiada sie a byl w tym czasie w lesie na rowerze .... hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

A na cwiartce jak daleko stoisz o przejazdow ... jakby ktorys stracil panowanie nad autem to nawet bys nie dychnol ... juz nie mowie o driftach ... moim zdaniem nie ma co szukac dziury w calym. Stalo sie i tyle

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario, święta racja, mam takie samo zdanie. Już się nawet w pracy pokłóciłem bo wymyślali mi tu że startujący powinni robić dodatkowe prawo jazdy :polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie i tyle

jebnął to jebnął , po co drążyć temat :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalo sie i tyle

jebnął to jebnął , po co drążyć temat :polew:

No proste ... ale mnie po prostu smiesza tym co pokazuja na tvn24 a przynajmniej pokazywali bo juz wylaczylem a zajolem sie Zywcem ...psssyyyttt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

A na cwiartce jak daleko stoisz o przejazdow ... jakby ktorys stracil panowanie nad autem to nawet bys nie dychnol ... juz nie mowie o driftach ... moim zdaniem nie ma co szukac dziury w calym. Stalo sie i tyle

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Cóż... takie rzeczy się zdarzają...

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

PS. Może ktoś chce fajne chromy 18" ? Koleś ma chyba je jeszcze do sprzedania...

ALUKOŁA 225/40ZRA18 VW TOURAN,PASSAT,TIGUAN,,GOLF (3300884126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keżor to jest ta twoja fura z podpisu :grin::grin::grin:

moje gratki

nie nie , moje będzie jeszcze lepsze :polew: batmobil wymięknie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s line ?

DTM :grin:

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

wpiszcie sobie to do google tłumacza , dajcie język niemiecki i kilknijcie na odsłuch :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie sobie do google: Atari Breakout i dajcie na grafike:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...