Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
za***iste macie te parkingi w tych Tychach

:grin:

to tylko dla ucha żeby laweta miała jak podjechać:grin:

no widziałem z balkonu jak lawet odjeżdżała :grin:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Oferta - Audi A4 - ABSOLUTNA GRATKA DLA KONESEROW MARKI AUDI ! JEDYNE TAKIE AUTO W POLSCE W TAKIM STANIE I TAK NISKIM PRZEBIEGIEM ! TO JEST WLASCI

jak na golasa to dużo chce mimo przebiegu

cena za przebieg i pewnie za stan, wypas to drugoplanowa rzecz

ale nie zmienia faktu że drogo fc**j :thumbdown::grin:

dziś na TVS 20:25 ! ! !

---------- Post dopisany at 17:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

sorry TVN 24

gratulacje dla gapiów co chcieli być jak najbliżej :facepalm: tam gdzie wypadł ten koenigsegg czy co to tam było nie było nawet tych metalowych barierek... ale wina będzie kierowcy ...

dokładnie :doh:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

---------- Post dopisany at 18:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Juz sa komentarze ze kierowca sie popisywal a organizacja do d*py hahahaha to tylko polska .... fachowcy od bhp i prowadzenia szybkich aut .. wislawski to samo ... wypowiada sie a byl w tym czasie w lesie na rowerze .... hahaha

Opublikowano
  • Autor
Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

Opublikowano
Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

A na cwiartce jak daleko stoisz o przejazdow ... jakby ktorys stracil panowanie nad autem to nawet bys nie dychnol ... juz nie mowie o driftach ... moim zdaniem nie ma co szukac dziury w calym. Stalo sie i tyle

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Mario, święta racja, mam takie samo zdanie. Już się nawet w pracy pokłóciłem bo wymyślali mi tu że startujący powinni robić dodatkowe prawo jazdy :polew::facepalm:

Opublikowano

Tak prawko na moc 500 plus haha

Opublikowano
  • Autor
Stalo sie i tyle

jebnął to jebnął , po co drążyć temat :polew:

Opublikowano
Stalo sie i tyle

jebnął to jebnął , po co drążyć temat :polew:

No proste ... ale mnie po prostu smiesza tym co pokazuja na tvn24 a przynajmniej pokazywali bo juz wylaczylem a zajolem sie Zywcem ...psssyyyttt

Opublikowano
Pitolenie i tyle ... kazdy z nas by tam pewnie stal gdyby tylko mogl wiec bez sensu sa te komentarze .. moim zdaniem nie ma co nikogo obwiniac bo to byl wypadek i tyle nikt tego specjalnie nie zrobil... jest to impreza masowa i czasem cos nie pyknie ... proste... a teraz kazdy kozak i znawca tematu... oczywiscie mowie o wypowiedziach w tvn24 a nie o forum bo tu same spoko gostki ... hahahahahahah

Wazne ze wszyscy zyja

jeszcze.

a co do pitolenia , to nie jest to pitolenie , bo na nielegalach w czwartki w Kato też przestałem jeździć bo ludzie stali praktycznie na drodze , pili piwo itp. i tylko cud , że tam nikt nie wyszedł pod auto.

Ludzie nie mają mózgów , a druga sprawa co do dzisiejszego wypadku , że jakby organizatorzy wzięli przykład z profi wyścigów na ćwiartkę to by niedopuścili gapiów tak blisko i były by dwa rzędy tych metalowych barierek albo najlepiej betonowe. :wink:

A na cwiartce jak daleko stoisz o przejazdow ... jakby ktorys stracil panowanie nad autem to nawet bys nie dychnol ... juz nie mowie o driftach ... moim zdaniem nie ma co szukac dziury w calym. Stalo sie i tyle

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Cóż... takie rzeczy się zdarzają...

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ----------

PS. Może ktoś chce fajne chromy 18" ? Koleś ma chyba je jeszcze do sprzedania...

ALUKOŁA 225/40ZRA18 VW TOURAN,PASSAT,TIGUAN,,GOLF (3300884126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

keżor to jest ta twoja fura z podpisu :grin::grin::grin:

moje gratki

Opublikowano
  • Autor
keżor to jest ta twoja fura z podpisu :grin::grin::grin:

moje gratki

nie nie , moje będzie jeszcze lepsze :polew: batmobil wymięknie :grin:

Opublikowano
  • Autor

s line ?

DTM :grin:

---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

wpiszcie sobie to do google tłumacza , dajcie język niemiecki i kilknijcie na odsłuch :kox:

Opublikowano

skąd Ty to bierzesz :decayed:

Opublikowano

Wpiszcie sobie do google: Atari Breakout i dajcie na grafike:wink:

Opublikowano

Siema

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

morgen :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.