Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Szukam osoby w okolicach Katowic u której mógłbym się wpiąć pod VAG, sprawdzić błędy i ewentualnie zrobić adaptacje przepustnicy.

"takie żeczy tylko w erze"

trzeba się pojawić co najmniej kilka razy na spocię:wink:

nie trzeba można podjechać i zapłacić :grin:

...myśli, że jelenia poszuka:facepalm::grin:

akjam...dołączam się...wypocznij:wink:

:hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a moge zapłacić przecież nie napisałem że szukam JELENIA żeby mi to zrobił za darmoche :P ogólnie byłoby miło i sympatycznie gdyby ktoś z was okazał się mechanikiem któremu dam zarobić bo niestety ale każdy u którego byłem coś spier... poczynając od upierdzielenia tapicerki smarem poprzez wymiane klocków na za duże kończąc na złej diagnozie usterki (wg mechanika poszła uszczelka pod głowicą a okazało się że pompa wody sie rozsypała)

Opublikowano

...nie no kolego...w 99% przypadków jest takie coś...: Przyjeżdza "nowy" aby podpięli Vag'a- usterka usunięta za dziękuje i słuch po nim zaginął...czyli więcej się już nie pojawił:kwasny:

...więc nie dziw się, że tak reakcja wśród Nas:wink:

i pssytt:beer:

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

...ale oczywiście może jesteś wśród tego 1%:whistling::wink:??

Opublikowano

Nadzieja jest :grin:

Kolego ja mam VCDSa ale nawet nie będę Ci oferował pomocy w VAGowaniu bo narazie jestem zielony :naughty:

Opublikowano

jesli faktycznie co wtorek o 19 spotykacie sie na muchowcu chętnie wpadne poznać przynajmniej garstke forum ;):beer:

Opublikowano

no wpadaj wpadaj...świeża krew się zawsze przyda:grin::decayed:

Opublikowano
jesli faktycznie co wtorek o 19 spotykacie sie na muchowcu chętnie wpadne poznać przynajmniej garstke forum ;):beer:

zapraszamy :wink:

Opublikowano

To psyt :beer:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

jesli faktycznie co wtorek o 19 spotykacie sie na muchowcu chętnie wpadne poznać przynajmniej garstke forum ;):beer:

Co wtorek muchowief a co niedziele na pogori :wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

Ewentualnie jak lubisz dobre miecho to Żory

Opublikowano

:hi:

Wraca żona do domu, wchodzi z torbą zakupów do pokoju, wykłada mężowi piwo, zakąski...

- A ty, kochanie, czemu meczu nie oglądasz?

A może goloneczkę ci zrobić?- Mocno?

- Nie bardzo. Reflektor, zderzak i maska.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

W końcu trochę chłodniej :banan:

Opublikowano
W końcu trochę chłodniej :banan:

jutro o 20.30 bedzie gorącą na młynie :kox:

o której jutro?

jedziemy na te derby M-ce?

Opublikowano
W końcu trochę chłodniej :banan:

jutro o 20.30 bedzie gorącą na młynie :kox:

o której jutro?

jedziemy na te derby M-ce?

zgadamy sie w ciągu dnia, może na derby też się uda :wink:

Opublikowano
:hi:

Wraca żona do domu, wchodzi z torbą zakupów do pokoju, wykłada mężowi piwo, zakąski...

- A ty, kochanie, czemu meczu nie oglądasz?

A może goloneczkę ci zrobić?- Mocno?

- Nie bardzo. Reflektor, zderzak i maska.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Sylwia nie zatrybila:polew:
Opublikowano
:hi:

Wraca żona do domu, wchodzi z torbą zakupów do pokoju, wykłada mężowi piwo, zakąski...

- A ty, kochanie, czemu meczu nie oglądasz?

A może goloneczkę ci zrobić?- Mocno?

- Nie bardzo. Reflektor, zderzak i maska.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Sylwia nie zatrybila:polew:

powinna znać ten temat -> po twoim zderzaku :grin:

Opublikowano

Zrobimy szkolenie .

Ps. Zaś nie dotre we wtorek. 2 zmiana. Zresztą i tak bym musiał pożyczyć mniejsze:p

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

Olej i filtry w aso kupił:decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Discovery chanel:naughty:

Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

większe heble już są i stykną :grin: a jeszcze większych nie potrzebuję :wink:

Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare)

A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda :grin:

Naturalnie wszystko robione w ASO :decayed:

Opublikowano

Tak na pocieszenie, już niedługo...

zlot.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.