Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co tu taka cisza... już od dłuższego czasu nic się nie dzieje ....:whistling:

no to psyt --> tychy

a do tego Champions Leauge do boju LEGIA ! :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink: psyt zimny :beer:
Opublikowano
:hi: ale hard core
Opublikowano
:hi: ale hard core

zaś żarłeś ...:grin:??

Opublikowano

Dają mu chyba baby popalić;)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Ucho Jak z niedziela? O ile będzie pogoda :rolleyes:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

Ucho Jak z niedziela? O ile będzie pogoda :rolleyes:

jakie plany :naughty::whistling:

Opublikowano

[/color]Ucho Jak z niedziela? O ile będzie pogoda :rolleyes:

Nie wiem

Jeżeli będę to jedziemy:wink: trzeba baldachim naruchać żeby coś cienia było

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

POGORIA:wink:

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Akurat to powinieneś widzieć

Opublikowano

Pajda, wiesz już może kiedy będziesz na zakupach i weźmiesz mi przy okazji kabel ?

Opublikowano
Pajda, wiesz już może kiedy będziesz na zakupach i weźmiesz mi przy okazji kabel ?

nie wiem, a na kiedy jest potrzebny? cały czas się kręce po kato :whistling: to mogę podjechać w tym tyg

Opublikowano
Pajda, wiesz już może kiedy będziesz na zakupach i weźmiesz mi przy okazji kabel ?

nie wiem, a na kiedy jest potrzebny? cały czas się kręce po kato :whistling: to mogę podjechać w tym tyg

jak możesz to podjedź, w wolnej chwili ( twojej i mojej) chciałbym to mieć z głowy :wink: aczkolwiek super ciśnienia nie mam.

Opublikowano

Siema z wieczora! :whistling:

Opublikowano

co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Opublikowano

Pajda jak budowa ci idzie

teraz do helmuta domek w 3 autach wiezlismy w 2 dni surowy stan zamkniety w trzy osoby postawili,bez dachu:wink:

Opublikowano

siema późnym popołudniem :decayed:...no to jak nigdy .....................................psyt :facepalm:

stanley jak potrzebujesz kabla to Ci dam...mam ze 3 :wink:

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

btw przed chwilą wróciłem z robo na kompie 31st C :facepalm: miałem

Opublikowano
co za nerwówka :heat:

zwycięski remis :radocha:

Legia nie jest moim "ulubionym" Naszym klubem ale mimo wszystko cieszę się z awansu. :whistling:
Opublikowano
Pajda jak budowa ci idzie

teraz do helmuta domek w 3 autach wiezlismy w 2 dni surowy stan zamkniety w trzy osoby postawili,bez dachu:wink:

:shock3: to ekspresem

bliżej jak dalej , jak dobrze pójdzie to od przyszłego tygodnia bedą dach robic, teraz robią poddasze użytkowe a dokładniej to wieniec :decayed:

Opublikowano

20130805_125939.jpg20130805_151751.jpg20130805_152028.jpg

ja miałem piętro :wink: w ciagu miesiaca sie wprowadza:decayed:

Opublikowano
]

pajda jak mi się nic nie wysra jutro to koło 16-17 bym w końcu wpadł do Ciebie :whistling:....bo zaraz jesteś gotów pomyśleć ,że przepiłem albo sprzedałem :decayed::wink:

spoko , byle byś dojechoł przed pierwszym śniegiem :guma:

a tak to luzik narazie nie potrzebuje :wink: więc możę być przy okazji

Opublikowano

a najlepsze jest to że całość babka składała:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.