Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

większe heble już są i stykną :grin: a jeszcze większych nie potrzebuję :wink:

Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare)

A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda :grin:

Naturalnie wszystko robione w ASO :decayed:

wszystko seria :facepalm:

nie zaskoczyłeś chopie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

większe heble już są i stykną :grin: a jeszcze większych nie potrzebuję :wink:

Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare)

A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda :grin:

Naturalnie wszystko robione w ASO :decayed:

wszystko seria :facepalm:

nie zaskoczyłeś chopie

to tylko stara kupa blachy, są ważniejsze wydatki :wink: Ma być w dobrym stanie techncznym żeby mnie nie zawiodło.

Efekty specjalne zostawiam Wam rezaczom :decayed:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

tumblr_mqt1idI7441s5mmc7o1_500.jpg

:jerk:

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

Grubo...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

To psyt. :wink:

Opublikowano
dzisiaj zamówiłem tajle do wozidła, kolejny raz się potwierdza, że naprawy/wymiany w Audi zaczynają się od 600zł :facepalm:

co to za tajle? jakies mody

wieksze heble?

większe heble już są i stykną :grin: a jeszcze większych nie potrzebuję :wink:

Jak już robię klocki z tyłu, to od razu tarcze też wymienię, mając nowe tarcze dobrze jest wymienić łożyska ( bo wiocha wsadzać stare)

A jak już auto wisi na podnośniku, to od razu wymienię osłony przegubów z przodu, bo guma juz niezaciekawie wygląda :grin:

Naturalnie wszystko robione w ASO :decayed:

wszystko seria :facepalm:

nie zaskoczyłeś chopie

ehh....powinni mu zabrać kolor ............

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::wink::decayed:

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Psyt:decayed: dobranoc

Opublikowano

To psyt :wink:

Opublikowano

to ja po raz 3 :facepalm: pyrsk i pewnie zaraz dobranoc powiem :wink:

Opublikowano

Ja już 3 strzeliłem więc się zbieram :hi:

Opublikowano

ja jeszcze chwilunie na allegro i też spadam...:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

No spac nie mogą...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

witam :hi: kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.