Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
witam :hi: kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?
na spotach go nie widziałem

a kto się zapuszcza od was w nasze strony czarny avant b6 RP 33....:whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
witam :hi: kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?
na spotach go nie widziałem

a kto się zapuszcza od was w nasze strony czarny avant b6 RP 33....:whistling:

z Przemyśla to nie kojarzę nikogo :) Miszka, jak tam auto?

Opublikowano
witam :hi: kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?
na spotach go nie widziałem

a kto się zapuszcza od was w nasze strony czarny avant b6 RP 33....:whistling:

z Przemyśla to nie kojarzę nikogo :) Miszka, jak tam auto?

a dziękuję jeździ choć trochę mi się pozmieniało bo dostałem auto w pracy i teraz audi jeździ moja kobitka i od stycznia auto zrobiło 3kk z czego ja zrobiłem dwa wyjazdy do Warszawy i jeden do Rzeszowa :grin:

Opublikowano

lux, niech się sprawuje

Opublikowano
witam :hi: kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?
na spotach go nie widziałem

a kto się zapuszcza od was w nasze strony czarny avant b6 RP 33....:whistling:

napewno SK, ja byłem ostatnio na podkarpaciu okolice kolbuszowej, sędziszów

a jak wracałem to na A4 widziałem czarne B6 RP ale nie kojarze nr tablicy z boksem na dachu ?:whistling:

Opublikowano

na bank SK, numerów już nie pamiętam. Wczoraj o 17:00 Rudna Wielka k. Rzeszowa, komplet pasażerów w aucie:wink:

Opublikowano

Pajda jedziesz jutro do Wieliczki :wink:

Opublikowano
na bank SK, numerów już nie pamiętam. Wczoraj o 17:00 Rudna Wielka k. Rzeszowa, komplet pasażerów w aucie:wink:

Pajda myśli, że ino On ma czornego avanta b6 :grin:

Opublikowano
na bank SK, numerów już nie pamiętam. Wczoraj o 17:00 Rudna Wielka k. Rzeszowa, komplet pasażerów w aucie:wink:

Pajda myśli, że ino On ma czornego avanta b6 :grin:

nie mówi się ino .INO mówi się tylko :decayed:

:hi: dobry

Opublikowano

Prysk

Opublikowano
Prysk

ja już Ci gadał prze telefon :decayed:

Opublikowano

Quwa zeby nie było z kim piwa pod blokiem wypić:facepalm:

Multis szyba mi zamarzła:grin: a dupi w aucie że .uj

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

Prysk

ja już Ci gadał prze telefon :decayed:

Jesteś zozgrzeszony:wink:

Opublikowano

Już ci zamarzła... se nie wlewaj że ci klima tak mrozi:)

A czym ci dupi?? ozonem?

Opublikowano

Ozonem :decayed:co za smród:wink:

Quwa wyszedłem po piwo do auta i prawis padlem:facepalm:

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Już boczne zaczynaja się białe robić:whistling::naughty:

Opublikowano

Z wilgoci, przenosimy chlanie na za tydzien.

Opublikowano
Z wilgoci, przenosimy chlanie na za tydzien.

Zjebe dostales:grin:

Opublikowano

Jarek dzwonił i Werka chce do Ewy...

Ech...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.