Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Quwa mnie przetrzymali na rozladunku:doh: a juz myslalem ze bede

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie czy możecie polecić jakiegoś taniego montażysty auto-alarmu bo już drugi raz otwarło mi się auto a ja sobie spacerowałem po parku (pilot w kieszeni się nacisnął) żeby auto zamknęło mi się jak nie otworze drzwi

Zobacz do instrukcji. Powinno byc auto uzbrajanie jesli nie wlozysz kluczyka. A jak co to multiserwis kolo gieldy kwiatowej

Tapatalk 4

Opublikowano
Panowie czy możecie polecić jakiegoś taniego montażysty auto-alarmu bo już drugi raz otwarło mi się auto a ja sobie spacerowałem po parku (pilot w kieszeni się nacisnął) żeby auto zamknęło mi się jak nie otworze drzwi

Znajomi zakładali alarmy na Murckach na ulicy Solskiego za kościołem, gość montuje amarmy, cb radia i ogólnie zajmuje się elektryką/elektroniką samochodową.

Opublikowano

1 spot zaliczony. Dobrze że Pajda wpadł bo bym se pogadał ze sobą :decayed:

:thumbup1:

miło było poznać, obyś się nie zniechęcił bo dziś frekwencja zerowa :facepalm::doh:

Opublikowano

:hi: z wieczora

dopiero wróciłem do domu :facepalm:

Opublikowano
Panowie czy możecie polecić jakiegoś taniego montażysty auto-alarmu bo już drugi raz otwarło mi się auto a ja sobie spacerowałem po parku (pilot w kieszeni się nacisnął) żeby auto zamknęło mi się jak nie otworze drzwi

Znajomi zakładali alarmy na Murckach na ulicy Solskiego za kościołem, gość montuje amarmy, cb radia i ogólnie zajmuje się elektryką/elektroniką samochodową.

nie wiem jak teraz ale mojemu ojcu montowali parę lat temu auto-alarm i centralny zamek to płacił 1400 zł :shock3: i to w polonezie ,ale wiadomo wtedy mało kto zakładał a oni mieli podpisaną umowę z Dilerem daeewo. Zadzwonię i zapytam jak jest teraz.Na Giszowcu woła 400 zł za alarm(nie chińczyk) i montaż .

Opublikowano

co za dzień ja jebie :facepalm:

Opublikowano

1 spot zaliczony. Dobrze że Pajda wpadł bo bym se pogadał ze sobą :decayed:

:thumbup1:

miło było poznać, obyś się nie zniechęcił bo dziś frekwencja zerowa :facepalm::doh:

w niedziele na pogorie trzeba jechać:wink:
Opublikowano

Sorki ale nie dałem rady ....

Opublikowano

curva, przehandlowałem na róznych forach setki jak nie tysiące różnego stuffu i nikt nigdy nie zrobił mi czarnego PR. jak było cos na rzeczy to zawsze dało się dogadać w ludzki sposób bez spiny, ale tutaj jest klasyczny beton. nie wiem co jeszcze napisać ale ta sytuacja to jak dla mnie kur(w)iozum :facepalm:

Różni są ludzie, czasem mimo tego że chcesz dobrze po prostu się nie da...

Wysłane z mojego HTC One za pomocą Tapatalk 4

za nim się pod czymś podpiszesz to zapoznaj się ze sprawą:wink:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

a tak wogóle:hi:

Opublikowano

psyt :wink:

Pajda fane wozidło posłałeś :wink:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Pajda czemu cie tu nie widze

http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-2013-07-08-09r-280543/ :decayed:

Opublikowano
psyt :wink:

Pajda fane wozidło posłałeś :wink:

:naughty:

i forum mają :whistling: i jest co modzić :wink:

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

no tak myslę, a ty tam chcesz wjeżdzać czy co ?

Opublikowano

jak nie jak tak

w zeszłym roku staliśmy byle gdzie :wink:

a teraz będzie miejscówka :naughty:

Opublikowano
jak nie jak tak

w zeszłym roku staliśmy byle gdzie :wink:

a teraz będzie miejscówka :naughty:

i czym ty tam chcesz stać ? tym swoim :polew:

lepiej za wczasu zarezerwuj już lawete :grin:

Opublikowano
:ssij:
Opublikowano
:bla:
Opublikowano

:hi:

i pssyyt :beer: po robocie:decayed:

---------- Post dopisany at 01:38 ---------- Poprzedni post napisany at 01:34 ----------

Pajda...

...NAJLEPSZEGO ŻYCZĘ:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

karnął bym sie na tą pogorie w niedziele ale w WPKiW beerfest:banan: moze we wtorek bedzie okazja zeby poznac wiecej osob :naughty:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego Pajda

:drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano
:hi: to była dłuuuuuuuuuga noc
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.