Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Przegub założony :banan: oczywiście nie obyło się bez komplikacji bo przez moją dupowatość lekko obiłem tą zębatke co włazi do piasty i za ch... nie chciało to wejść :facepalm: dopiero potem zajarzyłem co jest nie tak spiłowałem leciutko zadzior i elegancko wszystko poskładałem do kupy. Kolejna 100 w kieszeni:decayed:
zawleczke dales nowa??:wink:

taaa nowa zawleczka, nowy smar, nowe te pierścienie 2 co wchodzą na półoś :decayed: we wtorek albo środe drugi przegub. Myślę że pójdzie szybciej bo już wiem co i jak krok po kroku

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

magi tam zadnej niema grunt poskladac tak jak bylo:naughty:

Opublikowano

:siema:

100 lat :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

widzę, że wykonujesz bierzące naprawy mechaniczne. Nie chciałbyś się zająć przypadkiem moją niunią ?:P

Opublikowano

psyt

Opublikowano
psyt

Ja . Ty psytaj. A ja zas do 6 o suchym pysku

Zbieraj sily na sobote/niedziele ;)

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

magi tam zadnej niema grunt poskladac tak jak bylo:naughty:

Tylko czasem trza sprawdzic czy ktos wczesniej zle nie poskladal. Ja tak mialem. Ktos zalozyl przegub ale, na odwrot podkladki . Ech

Tapatalk 4

Opublikowano
psyt

Ja . Ty psytaj. A ja zas do 6 o suchym pysku

Zbieraj sily na sobote/niedziele ;)

Tapatalk 4

a ja mam jeszcze 2:beer:, ćwiczę :wink:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

Pajda i jak jedziesz na impre na Kato???

Opublikowano

Ja chyba dobrze założyłem :grin: najpierw ta chudsza potem grubsza wypukłością do siebie o tak {} :decayed:

Opublikowano

Pajda i jak jedziesz na impre na Kato???

kiedy?

Opublikowano

Ucho info na wats app

Tapatalk 4

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pajda i jak jedziesz na impre na Kato???

kiedy?

http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-07-08-09-2013-a-280543/

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ----------

psty

pitam bo net z fona, tragedia jak to chodzi :doh:

Opublikowano

Pajda i jak jedziesz na impre na Kato???

kiedy?

http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-07-08-09-2013-a-280543/

hmm :eusathink: zastanawiam się , może wpadne na godzinke :wink:

Ja bym pojechał. Ale moja furka blado wyjdzie na tle waszych s-lajnerow

Opublikowano

psyt, po kilku dniach abstynencji :slina::slina::slina::slina::slina:

Ale piwko dziwnie smakuje, aż piecze w pysku :decayed:

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Pajda, zaś widzę, że zaszalałeś z miekscami :grin:

Dług spłacę w dniu matki boskiej pieniężnej :wink:

Opublikowano

A poza tym siema obiboki

Wróciłem z urlopu

Jutro jedziemy do krasiejowa na ostatnią wycieczkę i po urlopie

Opublikowano

Pajda i jak jedziesz na impre na Kato???

kiedy?

http://a4-klub.pl/slaskie-91/summer-cars-party-07-08-09-2013-a-280543/

hmm :eusathink: zastanawiam się , może wpadne na godzinke :wink:

Ja bym pojechał. Ale moja furka blado wyjdzie na tle waszych s-lajnerow

zaś nie przesadzaj :whistling:

jak pojedziesz to się skusze na wjazd :decayed:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pajda, zaś widzę, że zaszalałeś z miekscami :grin:

Dług spłacę w dniu matki boskiej pieniężnej :wink:

a tak mnie jakoś naszło :decayed:

Opublikowano

:hi:

po robocie i oczywiście pssyt :beer:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.