Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witka ... :))

Sent from my GT-S7710 using Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

dzis mialem mega dziwny przypadek z moja niunia. wkladam kluczyk do stacyjki przekrecam do polowy i chce przetrzec szybe z rosy wycieraczkami. te ledwo ruszyly i w polowie szyby stanely. patrze a licznik wyzerowany to sobie mysle... pieknie kurna aku padl i nie zajade do roboty ale przekrecam kluczyk dalej o dziwo auto kreci ale nie odpala. 2 proba krece dluzej cos zaczyna lapac ale po 10sekundach przestaje krecic. 3 podejscie po 2 sekundach odpala i wycieraczki wracaja na swoja pozycje i potem juz normalnie dzialaja. auto po dodaniu gazu krztusi sie ale po przejechaniu 100m zaczyna normalnie chodzic... ma ktos pomysl o co mu chodzi? vag nic nie pokazuje...

Opublikowano

a moze klemy na akku. a moze akku dostaje przerwy. moze masa. wybieraj.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 07:55 ---------- Poprzedni post napisany at 07:54 ----------

moze stacyjka.

Wysłane z mojego onetouch EVO7 za pomocą Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 07:56 ---------- Poprzedni post napisany at 07:55 ----------

czasem tez jak akku dostanie zwary na jednej celi to napiecie spadnie i takie cyry sie dzieja. badac akku obciazeniem

Wysłane z mojego onetouch EVO7 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

wiem jutro sobie jeszcze raz zrobie i wieczór ci wezmę:wink:

Miszka nie chcesz klimy przeczyścić :decayed:

chcę bo jebie jak ją włączam jak z d*py słonia :doh:

Opublikowano

czyli od czego najlepiej zaczac sprawdzanie? sprawdzic napiecie na akku podmenic go na inkszy ?

Opublikowano

Miszka nie chcesz klimy przeczyścić :decayed:

chcę bo jebie jak ją włączam jak z d*py słonia :doh:

bede po 10tej pod blokiem wycieraczki ustawiał jak co to wpadnij:wink:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed:

foto_eecd05beda645bf3c7d14427e5b90463.jpg

Opublikowano
:hi:

dzis mialem mega dziwny przypadek z moja niunia. wkladam kluczyk do stacyjki przekrecam do polowy i chce przetrzec szybe z rosy wycieraczkami. te ledwo ruszyly i w polowie szyby stanely. patrze a licznik wyzerowany to sobie mysle... pieknie kurna aku padl i nie zajade do roboty ale przekrecam kluczyk dalej o dziwo auto kreci ale nie odpala. 2 proba krece dluzej cos zaczyna lapac ale po 10sekundach przestaje krecic. 3 podejscie po 2 sekundach odpala i wycieraczki wracaja na swoja pozycje i potem juz normalnie dzialaja. auto po dodaniu gazu krztusi sie ale po przejechaniu 100m zaczyna normalnie chodzic... ma ktos pomysl o co mu chodzi? vag nic nie pokazuje...

a ja zaproponuje swoją tezę...z tego co piszesz, to bardzo podobne objawy kilka dni temu miał kolega z roboty:whistling: i okazało się, że miał zaśniedziałą całą wtyczkę gdzie łączy się ona z komputerem w aucie. Po odłączeniu i wyczyszczeniu specyfikiem do styków (2 razy) wszystko wróciło do normy:wink:

Opublikowano
:hi:

dzis mialem mega dziwny przypadek z moja niunia. wkladam kluczyk do stacyjki przekrecam do polowy i chce przetrzec szybe z rosy wycieraczkami. te ledwo ruszyly i w polowie szyby stanely. patrze a licznik wyzerowany to sobie mysle... pieknie kurna aku padl i nie zajade do roboty ale przekrecam kluczyk dalej o dziwo auto kreci ale nie odpala. 2 proba krece dluzej cos zaczyna lapac ale po 10sekundach przestaje krecic. 3 podejscie po 2 sekundach odpala i wycieraczki wracaja na swoja pozycje i potem juz normalnie dzialaja. auto po dodaniu gazu krztusi sie ale po przejechaniu 100m zaczyna normalnie chodzic... ma ktos pomysl o co mu chodzi? vag nic nie pokazuje...

a ja zaproponuje swoją tezę...z tego co piszesz, to bardzo podobne objawy kilka dni temu miał kolega z roboty:whistling: i okazało się, że miał zaśniedziałą całą wtyczkę gdzie łączy się ona z komputerem w aucie. Po odłączeniu i wyczyszczeniu specyfikiem do styków (2 razy) wszystko wróciło do normy:wink:

komp jest po prawej stronie na podszybiu pod takim czarnym dekielkiem na sruby do ktorych jest mega dupiaty dostep? :decayed:

Opublikowano

Miszka nie chcesz klimy przeczyścić :decayed:

chcę bo jebie jak ją włączam jak z d*py słonia :doh:

bede po 10tej pod blokiem wycieraczki ustawiał jak co to wpadnij:wink:

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:35 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed:

http://static.fishki.pl/static/posts/55/55301/foto_eecd05beda645bf3c7d14427e5b90463.jpg

bede :naughty:

[h=5]jak nie kochać tego kraju i tych ludzi ?

Sytuacja spod biedry kilkanaście minut temu: stoi dwóch mocno zmęczonych życiem typów, zadowolenie maluje się na ich twarzach, kasa brzęczy w kieszeni ...sielanka się kończy w momencie gdy jeden z nich wziął do ręki listę zakupów i przeliczył kasę. Uśmiech zniknął z ich twarzy, a ten niższy rzekł:

k**wa dała mi odliczoną kasę i mi na piwo tera nie starczy[/h]

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ucho znów dzięki za pomoc a w zasadzie za udostępnienie tego wynalazku :wink:

BTW Multis Ty to jesteś Adam Słodowy we własnej osobie :decayed:

Opublikowano

:) jestem na etapie budowy 2x mocniejszego. Ten to tylko prowizorka

Tapatalk 4

Opublikowano

Panowie byliśmy wczoraj na wycieczce w Krasiejowie mieści się tam jeden z największych parków Jurajskich

oto stronka Park Dinozaurów JuraPark Krasiejów

a tu parę zdjęć

SAM_0203.jpg

SAM_0229.jpg

SAM_0309.jpg

powiem wam szczerze ze zajebis.....

w cenie biletow jest wszystko ( place zabaw dla dzieci, oceanarium) tylko kino 5d jest dodatkowo platne

oceanarium kurw... normalnie powala na kolana

Szczerze Polecam

Opublikowano
:hi:

dzis mialem mega dziwny przypadek z moja niunia. wkladam kluczyk do stacyjki przekrecam do polowy i chce przetrzec szybe z rosy wycieraczkami. te ledwo ruszyly i w polowie szyby stanely. patrze a licznik wyzerowany to sobie mysle... pieknie kurna aku padl i nie zajade do roboty ale przekrecam kluczyk dalej o dziwo auto kreci ale nie odpala. 2 proba krece dluzej cos zaczyna lapac ale po 10sekundach przestaje krecic. 3 podejscie po 2 sekundach odpala i wycieraczki wracaja na swoja pozycje i potem juz normalnie dzialaja. auto po dodaniu gazu krztusi sie ale po przejechaniu 100m zaczyna normalnie chodzic... ma ktos pomysl o co mu chodzi? vag nic nie pokazuje...

a ja zaproponuje swoją tezę...z tego co piszesz, to bardzo podobne objawy kilka dni temu miał kolega z roboty:whistling: i okazało się, że miał zaśniedziałą całą wtyczkę gdzie łączy się ona z komputerem w aucie. Po odłączeniu i wyczyszczeniu specyfikiem do styków (2 razy) wszystko wróciło do normy:wink:

komp jest po prawej stronie na podszybiu pod takim czarnym dekielkiem na sruby do ktorych jest mega dupiaty dostep? :decayed:

Tak

Tapatalk 4

Opublikowano

Siema leszcze! :naughty: Ucho masz jeszcze ten ozono coś tam? :decayed: Dużo z tym roboty? I ile to kosztuje? :guma:

Opublikowano
Siema leszcze! :naughty: Ucho masz jeszcze ten ozono coś tam? :decayed: Dużo z tym roboty? I ile to kosztuje? :guma:

k**wa ja musiałem zostawić odpalone auto na 30 min i wtedy spalanie 40l/100km - nie polecam :grin:

nie no dobra opcja nie wiem czy to placebo ale u mnie jakby mniej wali z klimy po odpaleniu auta, sprawdzę raz jeszcze jak będę szedł z małą na spacer to napiszę czy to faktycznie działa - ale patent Multisa niczego sobie :decayed:

i przy okazji obczailiśmy z Uchem, że mam rarytaśny klimatronik bo schodzi do 5st :shock3: jutro będzie do kupienia w dziale sprzedam za 2k :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.