Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
8840e1facc6e6eb5d470ed2058b0bc56.jpg
Opublikowano

ucho tyle to se poradziłem :wink: by to skopiować do adresu....taki tłuk komputerowy :grin: to ja już jestem od dawna

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

klikasz na fote...prawym kopiuj adres url i potem klikasz globusik z linkiem ,który masz w szybkiej odpowiedzi i tam wklejasz link foty ,którą chcesz wkleić....:wink: zatwierdzasz enterem i jusz masz gotofca :wink::decayed:

Opublikowano
klikasz na fote...prawym kopiuj adres url i potem klikasz globusik z linkiem ,który masz w szybkiej odpowiedzi i tam wklejasz link foty ,którą chcesz wkleić....:wink: zatwierdzasz enterem i jusz masz gotofca :wink::decayed:

panie weże sie pan ode mnie odpier**l :decayed:

Opublikowano
klikasz na fote...prawym kopiuj adres url i potem klikasz globusik z linkiem ,który masz w szybkiej odpowiedzi i tam wklejasz link foty ,którą chcesz wkleić....:wink: zatwierdzasz enterem i jusz masz gotofca :wink::decayed:

panie weże sie pan ode mnie odpier**l :decayed:

znów flacha za naukę:grin:
Opublikowano
klikasz na fote...prawym kopiuj adres url i potem klikasz globusik z linkiem ,który masz w szybkiej odpowiedzi i tam wklejasz link foty ,którą chcesz wkleić....:wink: zatwierdzasz enterem i jusz masz gotofca :wink::decayed:

panie weże sie pan ode mnie odpier**l :decayed:

znów flacha za naukę:grin:

:kox:

---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:21 ----------

klikasz na fote...prawym kopiuj adres url i potem klikasz globusik z linkiem ,który masz w szybkiej odpowiedzi i tam wklejasz link foty ,którą chcesz wkleić....:wink: zatwierdzasz enterem i jusz masz gotofca :wink::decayed:

panie weże sie pan ode mnie odpier**l :decayed:

neich CI bedzie :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

Opublikowano

4300 jak zwykle zarowki

Tapatalk 4

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

W razie czego to mam takj kpl. Mozesz sobie ocenic

Tapatalk 4

Opublikowano

Siema krajany. Pozdro z Chorwackiej ziemii ;)

Opublikowano
  • Autor
pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

Opublikowano

6000 = SBL

Tapatalk 4

Opublikowano
pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

pany jaką barwę żarnika wybrać ?

miałem 6000 i było jak dla mnie za niebiesko

5000 czy 4300 ? przy okazji żeby nie było to rzucające się w oczy np na przeglądzie :decayed:

wczoraj wracałem wieczorem moim b6 i te światła świecą choby wcale :facepalm:

ja bym brał 5ki

ja też :decayed: dlatego takie mam - złoty środek :wink:

Opublikowano

Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

lansiarze :decayed: kaj to byliście?

beskid niski + obiad w karczmie ? :decayed:

Opublikowano
Zdrowko:decayed:

Thx Pajda za mile spędzony dzionek:wink:

A miałeś dzwonić :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.