Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

napewno lepsza frekwencja będzie na mini spocie w wodzisławiu...:banan:

ta k**wa a może we sosnowcu :sarcastic:

nawet jak by my zrobili w Tychach TY i tak byś nie dojechał :facepalm:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:po pracy psyt

Opublikowano
Głupie pytanie, ale dużo lepsze od tych ori z Audi?:eusathink:

Tak :decayed:..hehe....:wink:.....lepiej zbierają na wyższych prędkościach....i +10 do lansu :grin:

Teraz rozumiem! W końcu passsszat ma większy szacunek na dzielni:decayed:

Opublikowano

Dokładnie :wink:

wysłane z one v :)

Opublikowano
Głupie pytanie, ale dużo lepsze od tych ori z Audi?:eusathink:

Polecam niewidzialną wycieraczkę, ja w deszczu w ogóle nie używam wycieraczek :naughty:

Dobry :hi:

Opublikowano

HT : Arsenal Londyn - Borussia Dortmund 1-1 :decayed:

Opublikowano

Lewy asysta:wink:

Opublikowano

Psyt :)

Tapatalk now Free

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano
to psyt :wink:

:brawo:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Pajda kompletuj powoli dokumentacje i schematy cześć gratów już przyszła (układ samo poziomowania w śmiesznych pieniądzach już jest w domu) :decayed:

teraz mam dylemat czy skrętny czy zwykły :kwasny:

Multis będę miał dla ciebie robótkę tylko muszę kupić lusterka - potrzeba będzie zrobić układ aby lusterka same się rozkładały po odblokowaniu centralnego i składały się po załączeniu centralnego

Opublikowano
to psyt :wink:

:brawo:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Pajda kompletuj powoli dokumentacje i schematy cześć gratów już przyszła (układ samo poziomowania w śmiesznych pieniądzach już jest w domu) :decayed:

teraz mam dylemat czy skrętny czy zwykły :kwasny:

Multis będę miał dla ciebie robótkę tylko muszę kupić lusterka - potrzeba będzie zrobić układ aby lusterka same się rozkładały po odblokowaniu centralnego i składały się po załączeniu centralnego

fajny bajer :naughty:

Multis, jak coś to zapamiętaj ktory kabelek z ktorym połączyć, możliwe że i u siebie to wyrezam za jakiś czas :wink:

Opublikowano
to psyt :wink:

:brawo:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

Pajda kompletuj powoli dokumentacje i schematy cześć gratów już przyszła (układ samo poziomowania w śmiesznych pieniądzach już jest w domu) :decayed:

teraz mam dylemat czy skrętny czy zwykły :kwasny:

Multis będę miał dla ciebie robótkę tylko muszę kupić lusterka - potrzeba będzie zrobić układ aby lusterka same się rozkładały po odblokowaniu centralnego i składały się po załączeniu centralnego

Potrza mi schemat lusterka albo se je polukac

Tapatalk now Free

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

Tez se musze takie zrobic. Tylko do mojej to rarytas. Chyba ze z a4 podejdzie

Tapatalk now Free

Opublikowano

jak będę miał wszystkie graty to uwierz mi nie dam ci spokoju

Opublikowano

Widze ze szykuje sie robota. Wątrrobe trza podleczyc.

Tapatalk now Free

Opublikowano

Lewy gol! :good:

Opublikowano

Ostatnie psyt i w kime. Rano zas do roby :(

Tapatalk now Free

Opublikowano

rezacze :decayed:

Opublikowano

No wreszcie się coś dzieje! Ktoś coś reza, kupuje, etc. :decayed:

Opublikowano
Ostatnie psyt i w kime. Rano zas do roby :(

Tapatalk now Free

e tam, do 11.11 urlop :decayed:

Opublikowano

Szczęściarz! :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.