Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie wiem czy dużo ale dla kumpla chyba tak jak na koła na których nie da się już jeździć :kwasny:

dla niektórych bieżnik 5-4 mm to opony na sezon dwa :polew: dlatego napisałem - jak dla mnie kosz mimo iż gumy z 2011 to hasiok

btw na tych kołach można jeździć ale trzeba kupić opony :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

On ma 17" i jutro się okaże ale najprawdopodobniej felgi do d*py, chciał jak najtaniej jakieś zimówki do jazdy i koła do tego, nie muszą być alu byle tanio i dobre :decayed:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

Też znam takich że 5mm to jeszcze kupa mięcha :doh:

w szczególności w zimę :facepalm:

Opublikowano
Miszka, ja mam 18" do pogonienia z VW CC :wink:

A i jakieś 16" z Golfa też by się znalazły...... :whistling:

te z cc fajne ale nie do tego co mam w wizji

jutro prawdopodobnie stanę się posiadaczem ori s linów

czyli bedzie zewn pakiet sline :decayed:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Ja mam obecne zimówki od nowości już 3cią zimę i stwierdzam, że już ostatnią... a jakbym miał siano to kupiłbym nowe, mimo, że mięsa ok 6mm :whistling:

Opublikowano
Miszka, ja mam 18" do pogonienia z VW CC :wink:

A i jakieś 16" z Golfa też by się znalazły...... :whistling:

te z cc fajne ale nie do tego co mam w wizji

jutro prawdopodobnie stanę się posiadaczem ori s linów

czyli bedzie zewn pakiet sline :decayed:

-

w daaaaaaaaaaaalekiej przyszłości, tak sobie pomyślałem i zawsze tak uważałem, że b6 to najładniejsza buda jak na a4 (tak tak dlatego że na b8 mnie nie stać :decayed:) i postanowiłem ją odrestaurować małymi kroczkami, najważniejsze, że nie bita , nie spawana z kilku, resztę ogarnę w ciągu najbliższych 10 lat :decayed: i wystawię wtedy na klubie za 100k jako rarytas :grin:

Opublikowano

Wstaw do garażu na 50 lat to Ci córka podziękuje :wink:

Opublikowano

BTW

Ja dzisiaj pogoniłem AVUSy :cry:

Opublikowano
BTW

Ja dzisiaj pogoniłem AVUSy :cry:

oj ojojoj i co teraz? :naughty:

Opublikowano
BTW

Ja dzisiaj pogoniłem AVUSy :cry:

oj ojojoj i co teraz? :naughty:

hehe :whistling: Nie widziałem jeszcze B5 na takich felgach :wink:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

.... że mam dwójkę małych dzieci - musi być komfortowo i rodzinnie :decayed:

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 23:00 ----------

audi1556.png

coś takiego bym widział u mnie :slina: i jak to musi wyglądać na czarnym aucie.... :kox::kox:

.... gdzie jest ten paint... ? :jerk:

Opublikowano

dobrze fc**j :kox:

morgen :hi:

Opublikowano

:hi:

morgen :hi:

rozumiem miszka że dziś nas zaszczycisz swoją obecnością na spocie :whistling:

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ----------

5273739720_0fbcede661_b.jpg

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:akjam ten GWARANT u Was zaszalal w sprawie zlapania tego dzieciaka...
No gość kozak!
:hi:

morgen :hi:

rozumiem miszka że dziś nas zaszczycisz swoją obecnością na spocie :whistling:

---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:43 ----------

http://s24.postimg.org/dircmkt41/5273739720_0fbcede661_b.jpg

:decayed:

No właśnie kto będzie poza Miszką? :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:whistling:
Opublikowano

:hi:

BTW

Ja dzisiaj pogoniłem AVUSy :cry:

oj ojojoj i co teraz? :naughty:

hehe :whistling: Nie widziałem jeszcze B5 na takich felgach :wink:

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

.... że mam dwójkę małych dzieci - musi być komfortowo i rodzinnie :decayed:

---------- Post dopisany 17-12-2013 at 00:24 ---------- Poprzedni post napisany 16-12-2013 at 23:00 ----------

http://img837.imageshack.us/img837/3424/audi1556.png

coś takiego bym widział u mnie :slina: i jak to musi wyglądać na czarnym aucie.... :kox::kox:

.... gdzie jest ten paint... ? :jerk:

miodzio :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:

pajda ...please.....poszukaj też na niebieskim :grin:

ja odpadam z kebaba....Miszka ogarnij proszę za mnie ...:naughty::decayed:...

Opublikowano

powinienem być razem z moim małym łobuzem :wink:

Opublikowano

No to kto jeszcze będzie? :cool:

Opublikowano

ja niestety nie będę ale co nowego :grin:

jadę zaraz na garaż bo jest kupiec na moje felgi :whistling:

Opublikowano

Nie bądź leszcz i wpadnij na chwile. :wink::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.