Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, jutro i ja Was odwiedze - zapowiada się małe rezanko kiery u mnie :wink:

I w związku z tym mam prośbe, może ktoś z Was zabrać kompa i kabel? Odwdzięcze się chłodnym browarkiem :wink:

wezme :decayed: tylko spisz co i kaj trzeba kodować :wink:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Gołąb zaliczony , pełen relaksik :decayed:

Opublikowano
Panowie, jutro i ja Was odwiedze - zapowiada się małe rezanko kiery u mnie :wink:

I w związku z tym mam prośbe, może ktoś z Was zabrać kompa i kabel? Odwdzięcze się chłodnym browarkiem :wink:

wezme :decayed: tylko spisz co i kaj trzeba kodować :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

dzielnica cudów :decayed:

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

dzielnica cudów :decayed:

tzn ?

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

dzielnica cudów :decayed:

tzn ?

na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

taki żołnierski żarcik :wink:

Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

dzielnica cudów :decayed:

tzn ?

na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

taki żołnierski żarcik :wink:

a ja słyszałem że bez gumy na miacho nie wychodź

ślązaczki podobno lubią ten sport :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
Stan wyskakujemy 9 gdzieś w miacho na % ?

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Zerknij jutro mi ten numer jak możesz :good:

jakoś delikatnie możemy coś wypić :decayed:

no to gitara ja od 18 już będę dostępny jak coś :kox:

gdzie masz hotel ?

ul. Klimczoka czy coś takiego tak mi z roboty zarezerwowali

dzielnica cudów :decayed:

tzn ?

na twoim miejscu to bym chodził z prezerwatywą w doopie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

taki żołnierski żarcik :wink:

a ja słyszałem że bez gumy na miacho nie wychodź

ślązaczki podobno lubią ten sport :naughty:

wedle tego co pisze stanley.....dobrze prawisz.....tyle ,że to Ty będziesz celem.....nie myśl sobie ,że będziesz ...wybierał.....wymyślał......:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Panowie, jutro i ja Was odwiedze - zapowiada się małe rezanko kiery u mnie :wink:

I w związku z tym mam prośbe, może ktoś z Was zabrać kompa i kabel? Odwdzięcze się chłodnym browarkiem :wink:

wezme :decayed:tylko spisz co i kaj trzeba kodować :wink:

wydrukowałem na wszelki wypadek jakby my z Tolkiem neta nie mieli całe kodowanie z tych dwóch wątków:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Styknie? :wink:

Opublikowano
Panowie, jutro i ja Was odwiedze - zapowiada się małe rezanko kiery u mnie :wink:

I w związku z tym mam prośbe, może ktoś z Was zabrać kompa i kabel? Odwdzięcze się chłodnym browarkiem :wink:

wezme :decayed:tylko spisz co i kaj trzeba kodować :wink:

wydrukowałem na wszelki wypadek jakby my z Tolkiem neta nie mieli całe kodowanie z tych dwóch wątków:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wymiana-modulu-kierownicy-tempomat-kierownice-multifunkcyjna-15393/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

Styknie? :wink:

damy rade :wink:

:hi: w ten kebabowy dzień

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

wysłane z one v

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

No to dziś po tygodniach rozłąki chyba będzie Nas więcej na spociku? :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

Tapatalk

---------- Post dopisany at 10:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

:siema:

No to dziś po tygodniach rozłąki chyba będzie Nas więcej na spociku? :decayed::naughty:

Ja dzis druga zmiana.:facepalm:

Akjam. Chyba trupek jeszcze polezy...

Tapatalk

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.