Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?

506.....237

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?

506.....237

dokładnie :good:

dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on :wink:

do jutra narazisko :decayed::hi:

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?

506.....237

dokładnie :good:

dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on :wink:

do jutra narazisko :decayed::hi:

pamietaj - weź ze sobą gumy :decayed:

Opublikowano
:hi: z wieczora

no i psyt :wink:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

musti,jutro piwo aktualne ?

Jak najbardziej Arti jutro będę od 13 u Was więc tak od 18 jestem dostępny :good:

Chętnych na spota i browarka zapraszam :hi:

to się zdzwonimy, jak coś to umówimy się od razy w City Rocku ? Ja bym podejchał przystanek busem

możemy się umówić tyle że ja nie tamtejszy i nie wiem gdzie to :naughty:

ktoś Cię podwiezie ? czy jak ?

nie no sam jakoś ze znajomym będę musiał dotrzeć tam najwyżej będę pytał gdzie to :grin:

a Ty jak tam dolecisz ?

kiedyś mieszkałem 300m obok, teraz mam tam 2 przystanki busem

To może podjadę po Was, odstawimy auto i podjedziemy busem ? :naughty:

Jo , zdzwonimy się jutro i dogramy temat numer do mnie masz ?

506.....237

dokładnie :good:

dobra Pany lecę w kimono i rano ruszam , kto chętny to come on :wink:

do jutra narazisko :decayed::hi:

pamietaj - weź ze sobą gumy :decayed:

spokojnie pamiętam :decayed:

fybd.jpg

już są :naughty:

do jutra :good:

Opublikowano

Ty masz fetysz :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Tapatalk

Opublikowano

:hi:

wysłane z one v

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jedzie może ktos na Żory:wink:

Moze by mnie ktoś przygarnol bo nie wiem czy będę mial auto:facepalm:

Opublikowano
Jedzie może ktos na Żory:wink:

Moze by mnie ktoś przygarnol bo nie wiem czy będę mial auto:facepalm:

ja idę z Mustim na piwo :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Jedzie może ktos na Żory:wink:

Moze by mnie ktoś przygarnol bo nie wiem czy będę mial auto:facepalm:

Pozyczylbym ci, ale nie mam tachografu ;)

Tapatalk

Opublikowano
Jedzie może ktos na Żory:wink:

Moze by mnie ktoś przygarnol bo nie wiem czy będę mial auto:facepalm:

Pozyczylbym ci, ale nie mam tachografu ;)

Tapatalk

Nie moge jechać dużym na bazę bo wtope zalicze:facepalm:tak więc dzis przymusowy dzien bez auta:grin:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

A na Żorach wszyscy się wylamuja wiec lipa:facepalm:

Jak zalatwie transport to może wpadnę do was na:beer::naughty:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.