Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

doszedłem do siebie - prawie, a tu do pracy trzeba zaraz iść :facepalm:

tak w ramach informacji :

Pajda - resztka tego bolsa jest u mnie dam Ci go jak się trafimy

Kędzior - żołądkowa :polew: jest u mnie tylko dam Ci ją jak się trafimy razem z Ley-s-ami, coli Ci nie oddam bo troszkę mi się pić chciało i wypiłem :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Ciężki weekend miałem..... Ale podejrzewam że Wy też :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Ciężki weekend miałem..... Ale podejrzewam że Wy też :wink:

Ja co nieco w piątek wlałem :kox: a Sobota W robocie na noc wiec nie chlałem z nimi.:decayed:
Opublikowano
:hi:

Kędzior - żołądkowa :polew: jest u mnie tylko dam Ci ją jak się trafimy razem z Ley-s-ami, coli Ci nie oddam bo troszkę mi się pić chciało i wypiłem :decayed:

:dontknow::dontknow::dontknow: za bardzo niewiem o co kaman ale ok hehhe

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

a tak wogole to siema

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:hi:

doszedłem do siebie - prawie, a tu do pracy trzeba zaraz iść :facepalm:

tak w ramach informacji :

Pajda - resztka tego bolsa jest u mnie dam Ci go jak się trafimy

jaka resztka, jaki bols - o czym ty do mnie rozmawiasz :co::eusathink:

mnie jeszcze dziś trzepało :facepalm:

Opublikowano

Quwa co wy ta piliscie:polew::polew:

że tak długo trzyma:grin::grin:

Opublikowano

Melduje się z ojczymem :hi:

Jak się uda to wezmę VAG-a :banan:

Opublikowano
Quwa co wy ta piliscie:polew::polew:

że tak długo trzyma:grin::grin:

nie co , tylko ile :grin:

Opublikowano

3 flaszki na pięciu chopa :grin:

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Psyt

woda mineralna:grin:

Opublikowano
3 flaszki na pięciu chopa :grin:

ale w tym 3 nie piło :grin:

Opublikowano

:hi:

po pracy - ciężko było ale wróciłem do żywych :wink:

pajda a wiec tak zanim wytoczyłeś się z CR to kupiłeś jeszcze flaszkę buchłeś z niej 2 szybkie i Twoja Pani Cie wyholowała do domu, a żeby ta nie miła kelnerka nie najebała się za twoje zawinęliśmy tą flaszkę i jest u mnie.

Kędzior - powiem ci tak że ja za wiele to nie pamiętam z drogi powrotnej do domu a dokładniej Nic nie pamiętam :facepalm:

dostałem takie informacje ze ta żołądkowa, cipsy i cola to twoje, coli nie ma bo suszyło mnie wczoraj bardzo :whistling:ale reszta jest :wink:

Opublikowano

No no... Grubo się zaczyna :grin:

Opublikowano

Soprano na BT cie jeszcze nie widać

Sylwia jedzie bez ciebie:eusathink:bo chętna była:naughty:

Opublikowano
:hi:

po pracy - ciężko było ale wróciłem do żywych :wink:

pajda a wiec tak zanim wytoczyłeś się z CR to kupiłeś jeszcze flaszkę buchłeś z niej 2 szybkie i Twoja Pani Cie wyholowała do domu, a żeby ta nie miła kelnerka nie najebała się za twoje zawinęliśmy tą flaszkę i jest u mnie.

czyli mam rozumieć że dokończamy ją u Ciebie na chacie :whistling:

Opublikowano

jasne

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Soprano na BT cie jeszcze nie widać

Sylwia jedzie bez ciebie:eusathink:bo chętna była:naughty:

cicho

Opublikowano
jasne

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

Soprano na BT cie jeszcze nie widać

Sylwia jedzie bez ciebie:eusathink:bo chętna była:naughty:

cicho

mam Cię zapisać :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.