Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Odnośnie jazdy niektórych ludzi: jeżdżą jak piz*y, trochę śniegu/deszczu i boją się wejść odważniej w zakręt

Pomijam też fakt, że dzisiaj nikt mnie na DTŚce nie wyprzedził, a jechałem 110km/h :wink:

Koksu :kox:

:polew:

:whistling:

Opublikowano
:hi:
Odnośnie jazdy niektórych ludzi: jeżdżą jak piz*y, trochę śniegu/deszczu i boją się wejść odważniej w zakręt

Pomijam też fakt, że dzisiaj nikt mnie na DTŚce nie wyprzedził, a jechałem 110km/h :wink:

Koksu :kox:

:polew:

:whistling:

Arturoo, ramie i pióro wycieraczki już leży :wink:

Opublikowano

ku..a ...moja skleroza :facepalm:

Opublikowano
:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.
Opublikowano
:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.

Jakim ty sie subaru bujasz ?

Opublikowano
:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.

Jakim ty sie subaru bujasz ?

Chyba bujałem.. Imprezą
Opublikowano
:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.

Jakim ty sie subaru bujasz ?

Chyba bujałem.. Imprezą

no to poimprezowane :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.

Jakim ty sie subaru bujasz ?

Ty standardowo po tyłach jesteś :wink:

Opublikowano

:hi:

reklama uniwerku w Opavie , podobno nie fake :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Czy na spotach jest możliwość kupienia gadżetów, np. naklejki klubowej? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.
moze teraz z odszkodowania uzbierasz na wrx :wink: nic sie niestalo wszyscy cali?
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.
moze teraz z odszkodowania uzbierasz na wrx :wink: nic sie niestalo wszyscy cali?
Starczyć może starczy tylko kto to utrzyma :decayed: Wszystko ok tylko mnie troche łapa nadupia :whistling:
Opublikowano
:hi:

reklama uniwerku w Opavie , podobno nie fake :decayed:

:naughty:
Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ----------

:hi: odnośnie jazdy tych debili to wczoraj właśnie skasowałem subaru:facepalm: k**wa dwa auta mi rozjebali w przeciągu kilku miesięcy i jak tu zyć spokojnie k**wa mać.
moze teraz z odszkodowania uzbierasz na wrx :wink: nic sie niestalo wszyscy cali?
Starczyć może starczy tylko kto to utrzyma :decayed: Wszystko ok tylko mnie troche łapa nadupia :whistling:

No to współczuję :kwasny:

Siemka :hi:

Opublikowano
Czy na spotach jest możliwość kupienia gadżetów, np. naklejki klubowej? :decayed:

tutaj możesz kupić co tylko dusza zapragnie :wink:

Gadgety Klubowe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.