Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa zaliczyłem dzwona :facepalm:

od 17 lat prawko i w koncu rozdziewiczyłem

wspolczuje

:facepalm:znów zima zaskoczyła drogowców:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź, przez grudzień i połowę stycznia nie ma śniegu, to pewnie połowa ludzi zmienia na letnie kapcie, a tu yebut śnieg :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:beer:

:facepalm:a miałem tydzień trwać w abstynencji:grin:

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Weź, przez grudzień i połowę stycznia nie ma śniegu, to pewnie połowa ludzi zmienia na letnie kapcie, a tu yebut śnieg :facepalm:

Znam takich co w zeszłym roku lacie dopiero do BT zmienili:grin: jakby nie wyjazd to by wcale nie zmieniali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, czemu mi komp nie widzi interfejsu Viakena VAG KKL, mimo tego że mam dobrze zaistalowane stery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem się pod bariere ochronną więc cała siła poszła na maskę, po czym wygięło ją i pokasowało oba błotniki, dach, słupek i szybę :facepalm:

ja pier**le :facepalm: i pewnie prędkość nie za duża a straty mega :facepalm:

kajś to zrobił ?

w Podlesiu przy cmentarzu, jechałem 30-40 na lajcie, nagle górka, ja po lekku hamulec auto mnie nie słucha. Chciałem bokiem postawić, ale zacząłem nabierać prędkości i było już po zawodach.

Na tej górce był czysty lód. Obserwowałem potem inne auta i żaden nie wjechał na tą górkę.

Zadzwoniłem razem z gościem od Subaru do zarządu dróg w K-cach żeby coś ugrać. Piaskarka przyjechała 10minut po naszym tel, posypała i w ciągu minuty było czarno.

wspolczuje ci, ale mogles nagrac jakie byly warunki na drodze i wtedy moze bys co osiagnal w zarzadzie, tak to bez dowodow tak jak ci policjant powiedzial bedzie d*pa;/

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Troll z takim pytaniem to na techniczny raczej musisz zaatakowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem się pod bariere ochronną więc cała siła poszła na maskę, po czym wygięło ją i pokasowało oba błotniki, dach, słupek i szybę :facepalm:

ja pier**le :facepalm: i pewnie prędkość nie za duża a straty mega :facepalm:

kajś to zrobił ?

w Podlesiu przy cmentarzu, jechałem 30-40 na lajcie, nagle górka, ja po lekku hamulec auto mnie nie słucha. Chciałem bokiem postawić, ale zacząłem nabierać prędkości i było już po zawodach.

Na tej górce był czysty lód. Obserwowałem potem inne auta i żaden nie wjechał na tą górkę.

Zadzwoniłem razem z gościem od Subaru do zarządu dróg w K-cach żeby coś ugrać. Piaskarka przyjechała 10minut po naszym tel, posypała i w ciągu minuty było czarno.

wspolczuje ci, ale mogles nagrac jakie byly warunki na drodze i wtedy moze bys co osiagnal w zarzadzie, tak to bez dowodow tak jak ci policjant powiedzial bedzie d*pa;/

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Ale ja wszystkie dowody mam, zdjęcia oblodzonej drogi, mojego samochodu oraz innych poszkodowanych samochodów. Do tego fotki połamanej barierki i zarejstrowany czas przyjazdu piaskarki - przyjechała pół godziny po zdarzeniu i interwencji mojej żony w Zarządzie Dróg.

Policja z góry mi powiedziała, że nic nie ugram bo zarzad drog powoła się na notkę policji i zarzucą mi niedostosowanie prędkości do warunków. Poza tym mogą mnie jeszcze pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczenie bariery :whistling:

Dlatego olewam system i chore przepisy, zakasałem rękawy i działam na własną ręke z autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem się pod bariere ochronną więc cała siła poszła na maskę, po czym wygięło ją i pokasowało oba błotniki, dach, słupek i szybę :facepalm:

ja pier**le :facepalm: i pewnie prędkość nie za duża a straty mega :facepalm:

kajś to zrobił ?

w Podlesiu przy cmentarzu, jechałem 30-40 na lajcie, nagle górka, ja po lekku hamulec auto mnie nie słucha. Chciałem bokiem postawić, ale zacząłem nabierać prędkości i było już po zawodach.

Na tej górce był czysty lód. Obserwowałem potem inne auta i żaden nie wjechał na tą górkę.

Zadzwoniłem razem z gościem od Subaru do zarządu dróg w K-cach żeby coś ugrać. Piaskarka przyjechała 10minut po naszym tel, posypała i w ciągu minuty było czarno.

wspolczuje ci, ale mogles nagrac jakie byly warunki na drodze i wtedy moze bys co osiagnal w zarzadzie, tak to bez dowodow tak jak ci policjant powiedzial bedzie d*pa;/

---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Ale ja wszystkie dowody mam, zdjęcia oblodzonej drogi, mojego samochodu oraz innych poszkodowanych samochodów. Do tego fotki połamanej barierki i zarejstrowany czas przyjazdu piaskarki - przyjechała pół godziny po zdarzeniu i interwencji mojej żony w Zarządzie Dróg.

Policja z góry mi powiedziała, że nic nie ugram bo zarzad drog powoła się na notkę policji i zarzucą mi niedostosowanie prędkości do warunków. Poza tym mogą mnie jeszcze pociągnąć do odpowiedzialności za zniszczenie bariery :whistling:

Dlatego olewam system i chore przepisy, zakasałem rękawy i działam na własną ręke z autem.

myślę, że dobry prawnik by poradził ale to stres, stracony czas no i koszta i nikomu się nie chce :thumbdown:

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

aha no i siema :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w takim razie h*j z policjanta, bo jesli by ci nie wystawil mandatu to bys dostal odszkodowanie bo drogi sa ubezpieczone przeciez przez miasta, (tak przynajmniej slyszalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w chorym kraju

i interpretacja ze nie dostosowana prędkość do warunków atmosferycznych :facepalm:

a jakbyś wyszedł z auta i wyebal na tym lodzie łamiąc noge to też bys nie dostosowal :eusathink:tylko czego:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w chorym kraju

i interpretacja ze nie dostosowana prędkość do warunków atmosferycznych :facepalm:

a jakbyś wyszedł z auta i wyebal na tym lodzie łamiąc noge to też bys nie dostosowal :eusathink:tylko czego:kwasny:

by ci powiedzieli ze niemasz obuwia zimowego hehehe

no niestety jest to pojebane, duzo slyszalem jak ktos rozwalil fele w dziurze zadzwonil na policje zeby to zglosic po czym policja przyjechala i wlepiala mandat ze byla za duza predkosc:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z innej beczki kolega opowiadał jak jego chrzesniak za zachodnia granicą mieszkający wpadł zimą w poślizg rozpiz*zil auto i chciał michelina oddać do sądu bo prędkość z opon byla przeszlo 200km/h a on przy 90km rozpiz*zil auto:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...