Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja pierdziu przejazd pkp z Pszczyny na Tychy 6.5zl:facepalm: masakra a znajomy mi wpiera że pociagami jest taniej niż autem:suicide_anim:

ale wrażenia bezcenne:grin:

Witaj w klubie, ja ostatnie 2 dni też zugiem pociskam . Z tym że Flirtem na trasie Podlesie-Tychy, w obie strony bilet 7,2plna. Jak zyć , pytam jak??:decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

PKP Connecting People :decayed:

Opublikowano

Ucho . Kluczyki powinny byc rano;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

no to pyrsk panowie finka lime + 7up :decayed:

finlandia-lime-fusion-40-700ml-Full

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Ja pierdziu przejazd pkp z Pszczyny na Tychy 6.5zl:facepalm: masakra a znajomy mi wpiera że pociagami jest taniej niż autem:suicide_anim:

ale wrażenia bezcenne:grin:

zaś nie gadaj że audikem taniej objedziesz niż za 6,5 :whistling:

Opublikowano

6,5bilet + 8zeta hamburger = 14,5 i 30min na mrozie:facepalm:

a jedź we trzy osoby :whistling:

Opublikowano
6,5bilet + 8zeta hamburger = 14,5 i 30min na mrozie:facepalm:

a jedź we trzy osoby :whistling:

bezcenne ,

o flakonie zapomniałeś dodać że 0,7 na 3 poszło żeby się rozgrzać to jeszcze + 13 zł :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

n0a2.jpg

Opublikowano
no to pyrsk panowie finka lime + 7up :decayed:

http://a.pl/zdjecie-15104/finlandia-lime-fusion-40-700ml-Full

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Ja pierdziu przejazd pkp z Pszczyny na Tychy 6.5zl:facepalm: masakra a znajomy mi wpiera że pociagami jest taniej niż autem:suicide_anim:

ale wrażenia bezcenne:grin:

zaś nie gadaj że audikem taniej objedziesz niż za 6,5 :whistling:

ten zaś wali sake :grin:

Opublikowano

degustuje zapewne - 0.7 na ryja :grin:

Opublikowano
no to pyrsk panowie finka lime + 7up :decayed:

http://a.pl/zdjecie-15104/finlandia-lime-fusion-40-700ml-Full

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

Ja pierdziu przejazd pkp z Pszczyny na Tychy 6.5zl:facepalm: masakra a znajomy mi wpiera że pociagami jest taniej niż autem:suicide_anim:

ale wrażenia bezcenne:grin:

zaś nie gadaj że audikem taniej objedziesz niż za 6,5 :whistling:

ten zaś wali sake :grin:

eeee, no co ty

porządki w lodówce i resztki trzeba spijać :grin:

Opublikowano

Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

Opublikowano
Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

zależy jakie koszta by były tej naprawy

kurna szkoda wozu, tak dopieszczony a teraz by miał być rozbebeszony :kwasny:

poduszki wystrzeliły ? motor coś ucierpiał ?

Opublikowano
Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

co do wymiany oprócz błotników, maski i szyby ?

pomijam tutaj pewnie wszystkie ślizgi, plastiki zderzaka.... jak tam chłodnice i wzmocnienei czołowe ?

Opublikowano

Motor ok, wzmocnienie lekko pękło. Do wymiany - jeden bix, slizgi pod lampami, podszybie, szyba i 3 elementy blacharskie - blotniki, maska. Poza tym wszystko posprawdzane i nic nie dostało poza tym co wymieniłem.

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Jaski całe, cała energia uderzenia poszła przez maskę więc czujniki zderzeniowe nie zadziałały

Opublikowano

Jakbyś chciał sprzedać cały wóz to daj ofertę na PW:whistling:

A prawy słupek A z czego tak się pogiął ? coś w niego zayebało ?

Opublikowano
Motor ok, wzmocnienie lekko pękło. Do wymiany - jeden bix, slizgi pod lampami, podszybie, szyba i 3 elementy blacharskie - blotniki, maska. Poza tym wszystko posprawdzane i nic nie dostało poza tym co wymieniłem.

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Jaski całe, cała energia uderzenia poszła przez maskę więc czujniki zderzeniowe nie zadziałały

No to naprawiaj i ciesz się dalej pewnym i bez awaryjnym wozidłem :wink:

Opublikowano

dawaj na tajle zawijam kilka fantów :whistling:

Opublikowano

A prawy słupek A z czego tak się pogiął ? coś w niego zayebało ?

Zayebałem w bariere taką jak na foto

2011-12-08_sekcja_nr_4_widok_na_drogowa_bariere_ochronna_w_pasie_dzielacym_autostrady_w_tle_widoczny_wiadukt_drogowy_wd-41.jpg

Złożyła się jak scyzoryk i zatrzymała na słupku A i kawałku dachu

Opublikowano
Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

o matko :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

rozbiesz go na taile

kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki

2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

no i jeszcze słupek i dach

Opublikowano
Pany oceńcie czy się opłaca robić?

Zdjęcia

Myślę czy na części nie sprzedać :eusathink:

o matko :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

rozbiesz go na taile

kup jakiegos golasa poprzekładaj i bedzie jak znalazł ile masz jakieś rezerwy finansowe a jak nie to rozbebesz nie bedziesz zalował dosć mocno ucierpał słupek jak na moje oko gra nie warta świeczki

2x blotnik, maska, zderzak + cieniowanie zamkniesz sie gdzies w 2 tysiach lampa i szyba 800 zl no i cala reszta pierdół i czas i nerwy

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

no i jeszcze słupek i dach

Maska , blotniki to najmniejszy problem bo można i pod kolor trafić. Tzn tak myślałem, ale nędza jest na rynku i raczej te elementy kupie nowe w oryginale - mam dojścia w temacie.

Do tego koszt malowania przodu. Ten zasrany słupek mi nie daje spać bo tu pewnie tylko szpachla wchodzi w grę :facepalm:

Reszta paści to drobnica za kilka stówek

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.