Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6,5bilet + 8zeta hamburger = 14,5 i 30min na mrozie:facepalm:

a jedź we trzy osoby :whistling:

bezcenne ,

o flakonie zapomniałeś dodać że 0,7 na 3 poszło żeby się rozgrzać to jeszcze + 13 zł :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

http://imagizer.imageshack.us/v2/1600x1200q90/196/n0a2.jpg

Nie ma się co śmiać, bo mój już muszę wymienić :decayed:

Ja wyminiłem w tamta zime, skrzynia mi wariowała. mam nadzieję że do końca gwarancji pociągnie, ale skrzynia juz manual :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Psyt
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

Psyyyt :)

Opublikowano

:hi:

gentlmeni przed poludniem nie piją:grin:

Opublikowano

Czy ja wygladam na gentlemena ?

Opublikowano
z Dimanem chwilę "rozmawialiśmy" przy kebsie już :wink:

Dostarczył przesyłkę:decayed:

O choroba na śmierć zapomniałem ale spot u mnie na spontana poszedł i nawet z domu ich nie zabrałem :facepalm: ale sie poprawie i do wozidła wrzucę:wink:

Opublikowano

Ucho!

zygemepy.jpg

Aj fajne...

Psyyyt

Opublikowano
z Dimanem chwilę "rozmawialiśmy" przy kebsie już :wink:

Dostarczył przesyłkę:decayed:

O choroba na śmierć zapomniałem ale spot u mnie na spontana poszedł i nawet z domu ich nie zabrałem :facepalm: ale sie poprawie i do wozidła wrzucę:wink:

Rozgrzeszony:decayed:

Quw -13° jak żyć

lebasyto nie chce sr nawet rozkręcić:facepalm:

Opublikowano

Psyyyt. I zaraz w kimke :)

Opublikowano

Fajne:wink:

quwa jestem ciekaw jak moje maleństwo odpali:facepalm:

Opublikowano

Damian fajny ten nowy gif:naughty:w sam raz na ta pogodę

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pucek ma chyba w Hestii i za B7 3.0 płaci coś ok 2k :wink:

Nie znam szczegółów ale raczej lipnego ubezpieczenia na B7 by nie wziął :wink:

Dokładnie, brałem Hestię, naprawę na ori częściach, bez mojej dopłaty, czyli totalny max, auto udało mi się ubezpieczyć na 4 dychy :decayed: ale coś za coś, 2.3k nie moje za B7 z 2004 roku :whistling:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Tak w ogóle to Siemka z rana

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

....

Quw -13° jak żyć

lebasyto nie chce sr nawet rozkręcić:facepalm:

ja rano nakręciłem filmik jak odpalałem hebla.......:facepalm: 2 minuty odpalałem....

Opublikowano

:hi:

Pucek ma chyba w Hestii i za B7 3.0 płaci coś ok 2k :wink:

Nie znam szczegółów ale raczej lipnego ubezpieczenia na B7 by nie wziął :wink:

Dokładnie, brałem Hestię, naprawę na ori częściach, bez mojej dopłaty, czyli totalny max, auto udało mi się ubezpieczyć na 4 dychy :decayed: ale coś za coś, 2.3k nie moje za B7 z 2004 roku :whistling:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Tak w ogóle to Siemka z rana

:hi:

Ja też place grubo ponad 2k za ubezpieczenie ale też wszystko na ORI i bez mojej dopłaty. Tak jak Stan wcześniej powiedział - dobre ubezpieczenie musi kosztować i nic w tym dziwnego. :cool:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.