Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

psyt :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie szukam firmy gdzie można dobrze pomalować aluski. Dokładnie chodzi mi o zmianę koloru z ciemnego na jasny najlepiej taki ori audi jak występuje. Ktoś coś może polecić ?

Opublikowano

Pajda gdzieś coś kombinował z felgami. Ma jedne po renowacji. Pisz do niego. :wink:

Opublikowano

Pajda poszedł akurat z jasnego w ciemny ale...kolor mu się trzyma więc pewnie zadowolony :wink:

Opublikowano

Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

Opublikowano

No ja nie mówię o kolorystyce tylko o robocie. :wink:

Opublikowano
Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

1)na takiej zasadzie jak w b7 :wink:

2)w ciul kabli :facepalm::decayed: ,modół z napisanym przez KFX'a programem ,czujnik zmierzchu i zimne czteropaki za każdą rozpoczętą roboczo godzinę

specjalnie KFX przeciągał od 22 do 6 :polew:

Opublikowano
Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

1)na takiej zasadzie jak w b7 :wink:

2)w ciul kabli :facepalm::decayed: ,modół z napisanym przez KFX'a programem ,czujnik zmierzchu i zimne czteropaki za każdą rozpoczętą roboczo godzinę

specjalnie KFX przeciągał od 22 do 6 :polew:

dobra, przekonałeś mnie - odpuszczam :kwasny:

browary wolę sam wypić :decayed:

Opublikowano

yyyy źle mnie zrozumiałeś.....ja bym tak szybko nie odpuszczał....to fajny bajer :wink:....serio..

..szfagier jak kupił swojego szefroleta :wink: to jak przyjechał sie pochwalić ....to mało na zawał nie zszedł jak się chwalił,że ma taki super bajer ,że wieczorem widzi jak wysiada z auta gdzie ma furtkę...........a potem jak zobaczył ,że mi po otwarciu auta halogeny święca i widzę tak samo gdzie padlina stoi .....i jak mu dodałem....,że niemcy 13 lat temu to do aut instalowali to zzieleniał i pojechał do chaty :polew::polew::polew::polew::polew:

do dziś żyje święcie przekonany ,że to u mnie było w serii :grin::grin::grin:

Opublikowano

:polew:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

dobra, ile browarów może to kosztować ? oddaje komuś auto i odbieram :decayed::grin:

Opublikowano

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

Opublikowano

yebaniutki pół roku nie dzwonił :facepalm::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

tak nim captiva powywijała......

a jak mi jeszcze dodał ,że ma kłatro takie jak u mnie :nabijasie::nabijasie::nabijasie:....to prawie do rękoczynów doszło....bo nie umiał zrozumieć ,że to jemu się dołancza tył ,a mi idzie "prawie" równo z przodem :decayed:.....ale to jest temat na zupełnie inną butelkę :wink:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Opublikowano
ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Szczerze, to nie przeszkadza mi to... zostawię na wierzchu jakiś knefel do tego... jak będę często za dnia wysiadał to wyłączę po prostu.

Ma być prosto a skutecznie :decayed:

A żeby fotorezystor obsłużyć to już właśnie trzeba się bawić w procesorki...

Z tych napędów dołączanych nie ma się co śmiać... jedynie trudniej bokiem polatać, a tak to... włącza się niezauważalnie :decayed:

No i... w zakrętach nie tak pewnie... ale im nie przegadasz przecież :P

Opublikowano
ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Szczerze, to nie przeszkadza mi to... zostawię na wierzchu jakiś knefel do tego... jak będę często za dnia wysiadał to wyłączę po prostu.

Ma być prosto a skutecznie :decayed:

A żeby fotorezystor obsłużyć to już właśnie trzeba się bawić w procesorki...

Z tych napędów dołączanych nie ma się co śmiać... jedynie trudniej bokiem polatać, a tak to... włącza się niezauważalnie :decayed:

No i... w zakrętach nie tak pewnie... ale im nie przegadasz przecież :P

Od kiedy do obslugi fotorezyzstorow trza procka? Dwa tranzystory kilka rez . Kond i po sprawie. ;)

Opublikowano

:hi:

zgadza się robiłem w oddziale w SO, spoko chłopaki i pomalują wszystko na wszystkie kolory co sobie zażyczysz + do tego odnowienie felgi moje trochę były poobdzierane, wulkanizację też maja więc jak przyjeżdżasz odebrać to wrzucają na auto

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.