Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja uważam, że jest bliżej weekendu jak dalej więc wóda powinna lać się strumieniami :decayed:

Opublikowano
ja uważam, że jest bliżej weekendu jak dalej więc wóda powinna lać się strumieniami :decayed:

:hi:

brawo

psyt po pracy

zaś dłużej

2x psyt

Opublikowano

Taa a ja nocka :(

Opublikowano

w sam raz do rezacza, dobra baza do modów :decayed:

Opublikowano
ja uważam, że jest bliżej weekendu jak dalej więc wóda powinna lać się strumieniami :decayed:

:hi:

brawo

psyt po pracy

zaś dłużej

2x psyt

Dzwoniłeś do lakiernika? :cool:
Opublikowano

akjam - kiedy ? tak jestem zajeba... robota tu jeszcze auto nie mam czasu ale ogarne ten telefon w tym tygodniu mam nadzieje

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

w sam raz do rezacza, dobra baza do modów :decayed:

lampy xenonowe bez sprysków ?

wychodziły takie ???

Opublikowano
akjam - kiedy ? tak jestem zajeba... robota tu jeszcze auto nie mam czasu ale ogarne ten telefon w tym tygodniu mam nadzieje

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

w sam raz do rezacza, dobra baza do modów :decayed:

lampy xenonowe bez sprysków ?

wychodziły takie ???

Mietek-Stodoła-Line i wszystko jasne....

W takich egzemplarzach trzeba się cieszyć jak ćwiartki nie będą spawane :wink:

Opublikowano

kolorowe wnętrze :decayed:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

akjam - kiedy ? tak jestem zajeba... robota tu jeszcze auto nie mam czasu ale ogarne ten telefon w tym tygodniu mam nadzieje

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

w sam raz do rezacza, dobra baza do modów :decayed:

lampy xenonowe bez sprysków ?

wychodziły takie ???

oczywiście, że wychodziły :wink: w USA do ksenonu nie trzeba mieć sprysków :wink:

Opublikowano

kraj pochodzenia - Francja - po uju USA:naughty:

Opublikowano

Ani sprysków ani samopoziomu i do tej pory tak jest... :whistling:

Opublikowano

ale jaki prajs :kox:

Opublikowano

miszka przecież lubisz takie okazje

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
kraj pochodzenia - Francja - po uju USA:naughty:

pytałeś sie czy wychodziły takie opcje, więc odp dostałeś :wink: a uj wie czy on z Francji czy z Rumunii.... tablice to handlarze nieraz mają jedna do kilku samochodów :wink:

Opublikowano
:hi:

zjechał ?

Opublikowano

na Wrocku kibluję,ale jutro będę i weekend :banan:

Opublikowano
ale jaki prajs :kox:

a jaki prajs trzeba włożyć :whistling:

tyle samo co wystawione

i kaj ten fotochrom, a fotele z B6 :facepalm: za to w pełnej elektryce:grin:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

na Wrocku kibluję,ale jutro będę i weekend :banan:

i pewnie 4 paczek ogarniasz :whistling:

Opublikowano

nie:decayed:

jedno tylko mam:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.