Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pytanie do Multisa :

mam taką starą nawigację już chyba z 6 lat i działa tylko jak jest podpięta pod zasilanie (na początku trzymała 2h bez ładowania i teraz moje pytanie czy można wymienić akumulatory i jaki to koszt ? czy lepiej kupić nową ?

A co to za model?

akira guepard

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

pytanie do Multisa :

mam taką starą nawigację już chyba z 6 lat i działa tylko jak jest podpięta pod zasilanie (na początku trzymała 2h bez ładowania i teraz moje pytanie czy można wymienić akumulatory i jaki to koszt ? czy lepiej kupić nową ?

ja ci odpowiem

kup se synek nową :whistling:

wolę naprawić jeśli się da bo mam odblokowaną i fajnie zamocowaną w Yarisie jak RNS-E :decayed:

Dostarcz. Cos sie dobierze

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
pytanie do Multisa :

mam taką starą nawigację już chyba z 6 lat i działa tylko jak jest podpięta pod zasilanie (na początku trzymała 2h bez ładowania i teraz moje pytanie czy można wymienić akumulatory i jaki to koszt ? czy lepiej kupić nową ?

A co to za model?

akira guepard

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

pytanie do Multisa :

mam taką starą nawigację już chyba z 6 lat i działa tylko jak jest podpięta pod zasilanie (na początku trzymała 2h bez ładowania i teraz moje pytanie czy można wymienić akumulatory i jaki to koszt ? czy lepiej kupić nową ?

ja ci odpowiem

kup se synek nową :whistling:

wolę naprawić jeśli się da bo mam odblokowaną i fajnie zamocowaną w Yarisie jak RNS-E :decayed:

Dostarcz. Cos sie dobierze

chodzi mi o nowe aku, ogarniesz w weekend ? może być przyszły, no chyba że jutro to zrobisz bo w tygodniu cały czas używam i muszę ją mieć :wink:

Opublikowano

To jutro rozbiore. Zamowie i za tydzien sie wymieni

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

psyt z wieczora :wink:

Opublikowano
:whistling:
Opublikowano
:hi: psyt
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Sony Xperia

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Wczoraj trafiły mi sie za***iste walentynki :decayed:

Po robocie tel od Stanleya Seniora czy jedziemy na narty. Długo się nie namyślając zawinąłem się z roboty, narty na auta i wio :decayed:

Pojechalismy na Czarny Groń i o dziwio warunki za***iste. Miało być lajtowo, ale znacie mojego Ojca, nogi mnie tak napierdalają, że aż miło :grin:

W domu z powrotem o 23 :decayed:

Tak więc, Kochana Żono, jeżeli to przweczytasz - sorry, że tak wyszło :kwasny::decayed::decayed:

201402142_ehnsrsh.jpg201402142_ehnsrsw.jpg201402142_ehnsrsa.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Wczoraj trafiły mi sie za***iste walentynki :decayed:

Po robocie tel od Stanleya Seniora czy jedziemy na narty. Długo się nie namyślając zawinąłem się z roboty, narty na auta i wio :decayed:

Pojechalismy na Czarny Groń i o dziwio warunki za***iste. Miało być lajtowo, ale znacie mojego Ojca, nogi mnie tak napierdalają, że aż miło :grin:

W domu z powrotem o 23 :decayed:

Tak więc, Kochana Żono, jeżeli to przweczytasz - sorry, że tak wyszło :kwasny::decayed::decayed:

http://s4.ifotos.pl/img/201402142_ehnsrsh.jpghttp://s4.ifotos.pl/img/201402142_ehnsrsw.jpghttp://s4.ifotos.pl/img/201402142_ehnsrsa.jpg

:naughty::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.