Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Piter najlepszego :drunk::drunk::drunk:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Najlepszego Piter!:wink:

:hi:

Stan pamiętaj o mnie :wink:

Masz dawno na @ :wink:

Akjam, Ty też :wink:

:hi:

Opublikowano
:hi:

Stan pamiętaj o mnie :wink:

Masz dawno na @ :wink:

Akjam, Ty też :wink:

senkju :hi:

Opublikowano

:hi:z wieczora

ale tu pustki na tym forum :mysli:

Opublikowano

2 bronx :wink:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego :drunk:

Opublikowano

ten koleś ma coś nie tak ze łebem :facepalm: najlepsze ma wypowiedzi w dziale sprzedam auto :grin:

Opublikowano
ten koleś ma coś nie tak ze łebem :facepalm: najlepsze ma wypowiedzi w dziale sprzedam auto :grin:

ale jak widać po postach - zna się chłop na wszystkim - począwszy od frezarek przez myjki i skończywszy na OFE :grin::grin:

Cześć tak w ogóle :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pany w piątek zdmuchnęło mi bata z dachu muszę kupić antenkę i mam dylemat kupić to co miałem wcześnij czyli president missouri (miałem dwie w tym jeden zamiennik) czy może iść w taką małą president florida miał ktoś z was taką ? zbiera to coś ?

Opublikowano

wilson :good: 6 lat jeździ ze mną ...

Opublikowano
pany w piątek zdmuchnęło mi bata z dachu muszę kupić antenkę i mam dylemat kupić to co miałem wcześnij czyli president missouri (miałem dwie w tym jeden zamiennik) czy może iść w taką małą president florida miał ktoś z was taką ? zbiera to coś ?

Kup taka jaka ci sie podoba. W rzeczywistości za patametrami siedzi fizyka : im dłuższa tym lepsza. Potem działa czynnik wizualny. No i ludzki jak i marketingowy. Hustler ic 100 za 50 pln dziala tak samo jak inna setka PRESIDENTA za 299 pln. Osobiscie polecam sirio ml145 jesli chodzi o magnes. Ale i tak jestem zwolennikiem dziury ;)

Opublikowano

Ja mam jakiegoś presidenta ale nie wiem jaki model a nie chce mi show teraz szukać rachunku. :mysli:

Opublikowano
pany w piątek zdmuchnęło mi bata z dachu muszę kupić antenkę i mam dylemat kupić to co miałem wcześnij czyli president missouri (miałem dwie w tym jeden zamiennik) czy może iść w taką małą president florida miał ktoś z was taką ? zbiera to coś ?

miałem pozyczoną od Krzyśka SC jakąś malutką Presidenta ( miała max 30cm) w zupełności mi to starczało...

teraz mam jakąś Presidenta ciut dłuższą, której nawet nie sprawdzałem :decayed:

Opublikowano

ml 145 miałem - za długa wszędzie jebałem tym batem o sufity i to był powód dla którego zmieniłem na krótszą

akjam Ty masz tą co ja

stanley no i chyba taką krótka zapodam

mi chodzi o to żeby zapytać kogoś kto leci z naprzeciwka a nie kogoś kto jest 10km ode mnie :grin:

btw mojego bata mi zdmuchnęło przy 140km/h już drugi raz ale tym razem nie wisiała na klapie tylko poleciała w orbitę :decayed:

Opublikowano

W tej chwili mam alana 99mini. (60cm) jesli chodzi o lokalne gadanie to jest rewelka. Nie lapie smieci i stroii sie na 1 . Koszt okolo 80-90zl. Tylko dokupujesz duzego magnesa za 20-30 (bo antena w dziure jest) i masz porzadny nieprzeplacony sprzet

Opublikowano

No może tak, Ja mam jakąś 70ke chyba czy coś koło tego. :wink:

Opublikowano
..........

btw mojego bata mi zdmuchnęło przy 140km/h już drugi raz ale tym razem nie wisiała na klapie tylko poleciała w orbitę :decayed:

zdejmij ze 3cm szpachli...szkoda następną stracić :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.