Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aha

a ty działasz co ?

jutro maluje bixy

w srode bixy i samopoziom odstawiam auto do djima

gwint kupiony

zdes do malowania i bedzie s line spryski zbiornik i PDC przód + lotka + dokladka z cupry

wydech odmalowany czeka osłony sa ultery również i dokladka

podsufitka obita alkantara

itp

itd

nie mam kiedy

PDC robisz sam? Bo jeżeli robi Ci to Kuba to lepiej poczekać i za jednym razem wyrezać bixy z PDC :decayed: po co tyle razy ściągać zderzak...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu :naughty:

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu :naughty:

leży już chyba ponad rok :grin:

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu :naughty:

leży już chyba ponad rok :grin:

Mi też tak leżało i jak już założyłem to nie działało :facepalm:

Więc peszek:whistling:

Opublikowano
aha

a ty działasz co ?

jutro maluje bixy

w srode bixy i samopoziom odstawiam auto do djima

gwint kupiony

zdes do malowania i bedzie s line spryski zbiornik i PDC przód + lotka + dokladka z cupry

wydech odmalowany czeka osłony sa ultery również i dokladka

podsufitka obita alkantara

itp

itd

nie mam kiedy

PDC robisz sam? Bo jeżeli robi Ci to Kuba to lepiej poczekać i za jednym razem wyrezać bixy z PDC :decayed: po co tyle razy ściągać zderzak...

narazie bixy i samopoziom i odrazy położy wiązkę pod PDC mam cały komplet

potem tylko zderzak wrzuci powpina wtyczki i gra gitara

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu :naughty:

leży już chyba ponad rok :grin:

czas podjechać na melinę :whistling:

jakie to fanty masz na wiosnę ?

Opublikowano
rezacze :decayed:

:decayed::naughty:

czekam na ciebie ? kiedy montujemy fotochrom :whistling:

nie mam kiedy :grin: + kilka fantów wpadnie na wiosne :kox:

Fotochrom... Arturze, Ty rezaczu :naughty:

leży już chyba ponad rok :grin:

czas podjechać na melinę :whistling:

jakie to fanty masz na wiosnę ?

wszystko w swoim czasie :decayed:

Opublikowano
aha

a ty działasz co ?

jutro maluje bixy

w srode bixy i samopoziom odstawiam auto do djima

gwint kupiony

zdes do malowania i bedzie s line spryski zbiornik i PDC przód + lotka + dokladka z cupry

wydech odmalowany czeka osłony sa ultery również i dokladka

podsufitka obita alkantara

itp

itd

nie mam kiedy

no no zapowiada się mega grubo :naughty::decayed::whistling:

Opublikowano

grubo i na bogato :whistling:

a na BT się sknerzy :grin:

Opublikowano

no to pyrsk wódka + sprite :decayed:

Opublikowano

quwa nie rób smaków tylko woda z bąbelkami już mi została:facepalm:

Opublikowano

No wreszcie się cos tu dzieje. :decayed:

Opublikowano

no to herbatka z prądem :decayed:

Opublikowano
quwa nie rób smaków tylko woda z bąbelkami już mi została:facepalm:

nie moja wina że juro musisz ruszać :facepalm:

Opublikowano

Grubo to ja mam napakowane w piwnicy

Ważne ze jest lotka ori i to za pół darmo

Opublikowano
Grubo to ja mam napakowane w piwnicy

Ważne ze jest lotka ori i to za pół darmo

Dimanowi sprzedaj.... :decayed:

I gdzie w końcu malujesz graty ?

Opublikowano

Sł ać mi numery będę dzwonił

Ujowy kolor do malowania a chce żeby - sami wiecie

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Dimana to ja mam non stop w głowie ustrzele mu jakaś okazję

Opublikowano
quwa nie rób smaków tylko woda z bąbelkami już mi została:facepalm:

nie moja wina że juro musisz ruszać :facepalm:

toć to za chwile :facepalm:

Opublikowano
Sł ać mi numery będę dzwonił

Ujowy kolor do malowania a chce żeby - sami wiecie

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Dimana to ja mam non stop w głowie ustrzele mu jakaś okazję

masz tylko zderzak i lotkę do malowania ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.