Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

alkony co tu taka cisza .... :whistling:

Opublikowano

e417c191f2d00f1a48068c63d08ea5ed_original.jpg?1387499682

psyttt

Opublikowano

Właśnie lecę na bronxa :pali::decayed:

Opublikowano

gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

Opublikowano
gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

gadał żyję :wink:

Opublikowano
gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

gadał żyję :wink:

czyli ma mnie w d*pie :thumbdown:

Opublikowano

oj tam od razu w d*pie :decayed:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Artur dostałeś pv:wink:

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=X7s509jcVLU#t=135:banan::banan::banan:

Opublikowano

ja dziś lecę w innym temacie

Opublikowano
gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

zarobiony synek jest ,

a ty pewnie z pierdołom do niego

Opublikowano
:grin: w końcu reza do serii
Opublikowano
gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

sorki Miszka, zajob miałem jak nie wiem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

ja dziś lecę w innym temacie

dobry kawałek :wink:

Opublikowano
:grin: w końcu reza do serii

ciekawe ile mu to zajmie , :grin:

Opublikowano
gadał ktoś dziś ze Staśkiem ? posłałem mu eske ale bez odzewu ma mailu też cisza :doh:

sorki Miszka, zajob miałem jak nie wiem :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

ja dziś lecę w innym temacie

dobry kawałek :wink:

ad1 kiedy dałbyś rade to chycić najszybciej bo jest ciśnienie :facepalm:

ad 2 no wałek dobry jaki i cały Fred

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

ad1 to dal mojej mamuśki :decayed:

Opublikowano

psytt

Opublikowano
:grin: w końcu reza do serii

ciekawe ile mu to zajmie , :grin:

BOSE daje radę fc**j :facepalm:

oglądałem te zice dziś w Lubinie ale tylko dlatego:facepalm:, że się z kolesiem umówiłem - fajne z 1k sporty z a6c6 skóra i alkantara myślę okazja

nie biorę* :doh:

*uzasadnienie mój trup ma zrobić 5k rocznie, szkoda siana tym bardziej, że nim nie jeżdżę, dojeżdżę dziada do śmierci i wtedy za to co miałech dociepnąć do trupa kupie zdrowe b6 albo będę taki zarobiony, że z ingolstadt eReSe wciągnę :grin:

Opublikowano
:grin: w końcu reza do serii

ciekawe ile mu to zajmie , :grin:

BOSE daje radę fc**j :facepalm:

oglądałem te zice dziś w Lubinie ale tylko dlatego:facepalm:, że się z kolesiem umówiłem - fajne z 1k sporty z a6c6 skóra i alkantara myślę okazja

nie biorę* :doh:

*uzasadnienie mój trup ma zrobić 5k rocznie, szkoda siana tym bardziej, że nim nie jeżdżę, dojeżdżę dziada do śmierci i wtedy za to co miałech dociepnąć do trupa kupie zdrowe b6 albo będę taki zarobiony, że z ingolstadt eReSe wciągnę :grin:

moje będzie wtedy miało milion kilometer i bedzie na MEGA EXCLUSIVE wypasie więc mogę je sprzedać a sobie kupie B10 :polew::decayed:

Opublikowano

zdrówko :wink:

Opublikowano
:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.