Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

czekałem aż sie wypowiesz ,

że to lipa ...:whistling: bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem

cd. herbatka z prądem :decayed: a przy okazji porządki w lodówce się robią

w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

no i kolejna herbatka

PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo :naughty:

:decayed: no z chęcią

bede ci dzwonił jeszcze bo rano z tesciowa na targ jedziemy, to bedziemy in touch

napiszę to oficjalnie: koła do oddania :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ja w dalszym ciągu czekam na info, a jakie gumy Ci zaproponował ? i ile $ ?

Ja chcę Uniroyal RainSport 3 565zl/szt.

Uniroyal Rainsport 3 - nowość wśród opon deszczowych ~ Oponeo

ciekaw jestem tych opon, ja miałem dwójki i po sezonie zrobiły się głośne

czekałem aż sie wypowiesz ,

że to lipa ...:whistling: bo dwójki nie cieszą się u ciebie powodzeniem

cd. herbatka z prądem :decayed: a przy okazji porządki w lodówce się robią

w porównaniu do Bridgestone Potenza to przepaść. Jeden plus, że te Uniroyale prawie się nie ścierają. Po swóch sezonach jeszcze ok 7mm mięsa

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

no i kolejna herbatka

PS. Pajda, jakbyć chciał, to w godz 10-13 możemy jechać do mnie do robo :naughty:

:decayed: no z chęcią

bede ci dzwonił jeszcze bo rano z tesciowa na targ jedziemy, to bedziemy in touch

napiszę to oficjalnie: koła do oddania :decayed:

no przecież oddam , tylko jeszcze nie wiem które :whistling:

Opublikowano

:decayed:

PS. Tego się boję... bo na pewno będzie kosa :slina:

Opublikowano

pyrsk :decayed:

Opublikowano

nie wiem co mówi się przy herbacie :decayed: ale smakując moją mówię: pyrsk :decayed:

Opublikowano

to zdrowie :decayed:

Opublikowano
to zdrowie :decayed:

dobrze prawisz :decayed: zdrówko:kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:decayed:

PS. Tego się boję... bo na pewno będzie kosa :slina:

nie panikuj , oddam po bukowinie :decayed:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

:hi:
:decayed:

PS. Tego się boję... bo na pewno będzie kosa :slina:

nie panikuj , oddam po bukowinie :decayed:

ściul :decayed:

Opublikowano

:hi:

Pajda poka jak wygląda na Stanleya kółkach:naughty:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::heat:
Opublikowano
:hi:

Pajda poka jak wygląda na Stanleya kółkach:naughty:

zapadł sie chłopak pod ziemie :whistling:

Opublikowano
:hi:

Pajda poka jak wygląda na Stanleya kółkach:naughty:

zapadł sie chłopak pod ziemie :whistling:

Reza:whistling:

Opublikowano

Na targu jeszcze kwitne w będzinie :kwasny:

Opublikowano

W bendziniu

Opublikowano
Na targu jeszcze kwitne w będzinie :kwasny:

Po opony pojechales:grin:

Opublikowano

:hi:

Na targu jeszcze kwitne w będzinie :kwasny:

Po opony pojechales:grin:

:polew:....kolega :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.