Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie Pajda, w aucie śpi ? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przy aucie, pilnuje kółek. :decayed:

Opublikowano
a gdzie Pajda, w aucie śpi ? :decayed:

przy kołach :jerk::decayed:

Opublikowano

dobrze robi :decayed: a jego 18stki leżą w ASO i nabierają wartości :decayed:

Opublikowano

:polew::polew::polew:........musiałbym mojego parcha przed sprzedażą zostawić na jakieś .....

hmmmmmm......

.

.

.

.

..

.

.

.

.

7-8 m-cy u Ciebie :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:polew::polew::polew:........musiałbym mojego parcha przed sprzedażą zostawić na jakieś .....

hmmmmmm......

.

.

.

.

..

.

.

.

.

7-8 m-cy u Ciebie :polew::polew::polew::polew::polew::polew:

to by wtedy za 10 tyś poszła :polew::polew: z moimi fotelami i symphony :grin:

Opublikowano

Czesc

Opublikowano
Czesc

:eek::)

Opublikowano

siemanko ....i ja spadam :wink:

Opublikowano

siema :hi:

Pajda ucho dzięki za zaproszenie imprezka super :decayed:

Sylwia już kima :facepalm: Wiki zeszliśmy i już na ramieniu kima :facepalm:

ucho mięczkaku mam nadzieje że w Zatorze nie wy***ie.....tak szybko gwoździa

Pajda szacun za kondyche

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

a bym zapomniał

jest oficjalna ksywka dla gekona od Pajdy - ja jako główny "ksyfko dawca"

od Dziś czyli od 8.03.2014 nadaje "imię - ksyfkę" - gekonowi zwanemu - " gekona lamparci " -ksyfkę - quattro :jerk::decayed::wink::kox::naughty:

Opublikowano
siema :hi:

Pajda ucho dzięki za zaproszenie imprezka super :decayed:

Sylwia już kima :facepalm: Wiki zeszliśmy i już na ramieniu kima :facepalm:

ucho mięczkaku mam nadzieje że w Zatorze nie wy***ie.....tak szybko gwoździa

Pajda szacun za kondyche

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

a bym zapomniał

jest oficjalna ksywka dla gekona od Pajdy - ja jako główny "ksyfko dawca"

od Dziś czyli od 8.03.2014 nadaje "imię - ksyfkę" - gekonowi zwanemu - " gekona lamparci " -ksyfkę - quattro :jerk::decayed::wink::kox::naughty:

Pajda taki mocny zawodnik ? :wink: a Ty jako kierowca czy byłeś męzczyzną ? :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Miszka czytałem .............,że koło 16 ...ale na 16 to ja idę do pracy :kwasny:

Opublikowano
:hi:

Miszka czytałem .............,że koło 16 ...ale na 16 to ja idę do pracy :kwasny:

no wcześniej się nie ogarniemy , mama jedzie jeszcze za niedługo do Kato itp później obiad i dopiero wtedy spacer no i jeszcze nie ogarnąłem tej dętki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

ucho mięczkaku mam nadzieje że w Zatorze nie wy***ie.....tak szybko gwoździa*

zmeczenie :wink:

pozatym wcześniej jest BT to potrenuje:grin:a ty zrób pani dobrze i się dopisuj:naughty::whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jak młody bóg :decayed:

To koło docelowo ma być u Ciebie Stanly czy jak? :mysli:

jak mi Pajda odda :decayed:

:eusathink:

no dobra oddam :klamie:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

Przy aucie, pilnuje kółek. :decayed:

:grin:

Opublikowano

Top gear:naughty:

Opublikowano
dobrze robi :decayed: a jego 18stki leżą w ASO i nabierają wartości :decayed:

raczej 17 " :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.