Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To Stanleya zmolestuje na maga rabat:grin: bo na allegro 6dych za używki:facepalm:

pitolicie, 19zł :) Masz i dziękuj

GŁOŚNIK PARKOWANIA A4 B8 8k0 A5 8E0919279 Buzer (4075476790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Na jutro synek bedziesz mial glosnik....nie bec. I zas flacha

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

To Stanleya zmolestuje na maga rabat:grin: bo na allegro 6dych za używki:facepalm:

pitolicie, 19zł :) Masz i dziękuj

GŁOŚNIK PARKOWANIA A4 B8 8k0 A5 8E0919279 Buzer (4075476790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Koles jakis poryty.

Odbior osobisty. Lokalizacja internet....:facepalm:

Opublikowano

Ja też mam taki głośniczek tylko trochę charczy:decayed: oddam za free :decayed:

Opublikowano

Uchowi juz jedna charczy..:polew:

Btw..

Co to jest : zona i tesciowa w samochodzie??

Zestaw glosnomowiacy.

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Uchowi juz jedna charczy..:polew:

Btw..

Co to jest : zona i tesciowa w samochodzie??

Zestaw glosnomowiacy.

To będzie drugi do kpl :grin:

Opublikowano

Stereo

Opublikowano

Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

Opublikowano
Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

Opublikowano

Ja do 22 abstynent....

Opublikowano
Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

samemu wódy nie bede pil :kwasny: jestem zmuszony na perfumy postawic dzisiaj i wyskacza jakiegos rozrobic

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

a ty Miszka cos atakujesz? hehe

Opublikowano
Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

motto dnia:grin:

Opublikowano

Z porqdnika dla akwizytorow...

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

adamy6yv.jpg

Heh..

Opublikowano
Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

samemu wódy nie bede pil :kwasny: jestem zmuszony na perfumy postawic dzisiaj i wyskacza jakiegos rozrobic

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

a ty Miszka cos atakujesz? hehe

no ja też łyszka

:wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

motto dnia:grin:

złota myśl spotów katowickich :grin:

Opublikowano
Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

samemu wódy nie bede pil :kwasny: jestem zmuszony na perfumy postawic dzisiaj i wyskacza jakiegos rozrobic

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

a ty Miszka cos atakujesz? hehe

no ja też łyszka

:wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

Siema, alkohol chodzi za mna od rana hehe ale mam smaki zaraz co rozpieczetuje

wal do ryja jest sobota, wszyscy walą nawet ci co piszą, że nie walą to też walą :decayed:

motto dnia:grin:

złota myśl spotów katowickich :grin:

k,MjE4NzY3MzcsNTEyMjkxNzM=,f,memy_true_story_duzy_MP_medium.jpg
Opublikowano

:facepalm:

:polew:

zdrówko :wink:

Opublikowano

złota myśl spotów katowickich :grin:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Opublikowano

dobra idę walić do ryja :grin::hi:

Opublikowano
dobra idę walić do ryja :grin::hi:

powodzenia, mi te perfumy cos nie podchodza

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.