Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja juz.... Psyyyt

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja jeszcze przez 2h nie :kwasny::grin:

Opublikowano

I znowu psyyt.. ;)

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

To jeszczy pysrk.... Koncze porzadki w lodowce...

Opublikowano

Quwa zeby se psytnąć muszę iść na tanksztele, brakło:facepalm::grin:

Stanley możesz sprawdzić cenę koszyków do pdc:decayed:

Opublikowano

Ucho. Zalatw na jutro pogode

Opublikowano

Będę miał fotele prane:grin:

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

:doh:nie będę auto na bazie:decayed:

Opublikowano

O masz. W sobote do mamy na geburstag ide. Ech

Opublikowano

:hi:

co się dziś na Katochach działo to masakra zakorkowane całe :facepalm:

zaliczyłem petrę i.....właśnie mnie pocisnęło sranie :decayed:

Opublikowano
O masz. W sobote do mamy na geburstag ide. Ech

Piatek:naughty:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

.....właśnie mnie pocisnęło sranie :decayed:

Drugi raz cię pali:grin:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

:beer:

Opublikowano

Piosenka kebabozercow : daj z siebie wszystko. Cel jest tak blisko.....

Co mowi koles prowadzący totolotka jak siedzi na kiblu???

-komora losująca jest pusta...

-następuje zwolnienie blokady.....

Opublikowano
Quwa zeby se psytnąć muszę iść na tanksztele, brakło:facepalm::grin:

Stanley możesz sprawdzić cenę koszyków do pdc:decayed:

chyba ok 25 zł

Opublikowano

Po czym poznać szczęśliwego posiadacza:audi:*

(Jeżeli tacy są):grin:

Po obszarpanych nogawkach, cała kasa na mody idzie

:polew::polew::polew:

Ewentualnie ma 2,5 a to ToS:grin:amo

Opublikowano

co tam moczy mordy ?

Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik.

- Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić

- Dlaczego?

- Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu

- Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu

- Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić.

- Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z szefem

- Niemożliwe, jest zajęty

- A co robi?

- Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.

:polew::polew::grin::grin:

Opublikowano

Aaaa juz moczymordy. Kulturalni degustatorzy

Opublikowano
:grin::polew:
Opublikowano

Dobry! :decayed::hi:

Ucho, mam góre zderzaka tylnego pod pdc, nie przyda Ci się na tajle? Co to dokładnie tam potrzebujesz?

Opublikowano
:hi:

co się dziś na Katochach działo to masakra zakorkowane całe :facepalm:

zaliczyłem petrę i.....właśnie mnie pocisnęło sranie :decayed:

foty zrób :kox:

:grin:

Opublikowano
Dobry! :decayed::hi:

Ucho, mam góre zderzaka tylnego pod pdc, nie przyda Ci się na tajle? Co to dokładnie tam potrzebujesz?

:eusathink:tylnego mi nie trza

rakladaj pdc u siebie:wink:

Opublikowano

Siema!:naughty:

Opublikowano

siema

:hi:

multis - sorry za brak kontaktu ale mam tak napięty grafik ze nawet pierdnąć nie potrafię

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.