Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a sałatkę zrobiłeś:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
dzieci śpią, sex był, to teraz PSYTTTTT :kox:

...w Wielko sobota???? BEZBOŻNIKI!!! :decayed:

Opublikowano

dzisiejsze rezanie

20140419_132528.jpg

Opublikowano
a sałatkę zrobiłeś:grin:

co Ty, na ostro było - zero gry wstrętnej :decayed:

chciałem jak najszybciej piwa się napić :grin:

Akjam, twoje zdrowie :drinks:

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

dzieci śpią, sex był, to teraz PSYTTTTT :kox:

...w Wielko sobota???? BEZBOŻNIKI!!! :decayed:

to Ona podała mi zakazany owoc :decayed:

Opublikowano
dzieci śpią, sex był, to teraz PSYTTTTT :kox:

...w Wielko sobota???? BEZBOŻNIKI!!! :decayed:

to Ona podała mi zakazany owoc :decayed:

jasne, jasne... Adam też tak na Ewe kiedyś winę zwalał i do dzisiaj mamy za to przejeb*ane :grin::grin::grin:

btw. dostałeś esa? :wink:

Opublikowano

Najlepszego Akjam:drunk:

Opublikowano

Akjam - Najlepszego!!!!!!!!!!!! :drunk::drunk::drunk:

Opublikowano
dzieci śpią, sex był, to teraz PSYTTTTT :kox:

...w Wielko sobota???? BEZBOŻNIKI!!! :decayed:

to Ona podała mi zakazany owoc :decayed:

btw. dostałeś esa? :wink:

:thumbup1:

hehehehe - przypomniało mi się, jak kiedyś posłałeś mi omyłkowo sms :decayed:

Opublikowano
dzieci śpią, sex był, to teraz PSYTTTTT :kox:

...w Wielko sobota???? BEZBOŻNIKI!!! :decayed:

to Ona podała mi zakazany owoc :decayed:

btw. dostałeś esa? :wink:

:thumbup1:

hehehehe - przypomniało mi się, jak kiedyś posłałeś mi omyłkowo sms :decayed:

Mam nadzieję, że go usunąłeś i ten sms nigdy już nie ujrzy światła dziennego a co najważniejsze tego forum :grin::grin::grin::grin::grin:

Po %%%%% wtedy byłem i po rozstaniu... więc sam rozumiesz - wzięło mnie na żale :decayed:

Dobrze, że do twojej tego esa wtedy nie wysłałem... tamta też miała na imię Basia :grin::grin::grin:

Opublikowano

:decayed:

Nie usunąłem, jak jestem smutny to sobie czytam :decayed:

dżołk, usunąłem od razu :wink:

Opublikowano

efekt dzisiejszego rezania

i dzienne na postojach:grin: ale foto nie mam:facepalm:

Opublikowano

Witam czy ten pomysl ze spotem w Tychach aktualny czy temat zamknięty.??

Byłaby okazja poznac klubowiczów pogadać i zjeść jakiegoś kebsa.

Pzdr:wink:

Opublikowano

Akjam najlepszego ty stary pierniku hehehe :decayed:

Opublikowano
Witam czy ten pomysl ze spotem w Tychach aktualny czy temat zamknięty.??

Byłaby okazja poznac klubowiczów pogadać i zjeść jakiegoś kebsa.

Pzdr:wink:

póki co nieaktualny

Opublikowano

Akjam, spóźnione ale szczere życzonka :wink:

Kuźwa we wtorek moja w pracy ale spytam się, może jakoś krócej a nie do 21.00 :kwasny:

---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:10 ----------

Akjam najlepszego ty stary pierniku hehehe :decayed:

To kiedy ma, wczoraj czy dziś bo jestem w pracy i trochę nie jarzę :doh:

Opublikowano

Wczoraj:wink:

Opublikowano

A to dobrze napisałem :decayed:

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 01:18 ----------

Całe Święta w pracy :facepalm: masakra jakaś :kwasny:

Opublikowano

Masakra

Opublikowano
Witam czy ten pomysl ze spotem w Tychach aktualny czy temat zamknięty.??

Byłaby okazja poznac klubowiczów pogadać i zjeść jakiegoś kebsa.

Pzdr:wink:

póki co nieaktualny

:kwasny::kwasny:Moglby być problem z dobrym kebabem :grin: kolega Grzegorz wspominał że na os.T są dobre gdzie dokładnie??

Pzdr

Kolego Akjam Najlepszego:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.