Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kur..... Wszyscy coś rezaja a ja w czarnej du.... pie

no niestety, taki to już los golasów

trzeba było grosza dołożyć i kupić eS-ke :whistling:

Ale jaka satysfakcja jak się coś zrobi

co to za sztuka kupić gotowe - żadna

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

dzisiejsze przygotowanie i dwóch pomocników

20140505_132618.jpg

Opublikowano
Kur..... Wszyscy coś rezaja a ja w czarnej du.... pie

no niestety, taki to już los golasów

trzeba było grosza dołożyć i kupić eS-ke :whistling:

Ale jaka satysfakcja jak się coś zrobi

co to za sztuka kupić gotowe - żadna

taka że ty się meczysz z szukaniem i dopasowaniem tajli na allegro

a ja mam banana jak wsiadam do mojego wozidła :whistling:

i się ciesze że stanley namówił mnie właśnie na te B6 :decayed:

Opublikowano

:dance2:

:friends:

Opublikowano
:dance2:

:friends:

:drinks::thumbup:

Opublikowano
Kur..... Wszyscy coś rezaja a ja w czarnej du.... pie

no niestety, taki to już los golasów

trzeba było grosza dołożyć i kupić eS-ke :whistling:

Ale jaka satysfakcja jak się coś zrobi

co to za sztuka kupić gotowe - żadna

taka że ty się meczysz z szukaniem i dopasowaniem tajli na allegro

a ja mam banana jak wsiadam do mojego wozidła :whistling:

i się ciesze że stanley namówił mnie właśnie na te B6 :decayed:

ale ja nie chce ze swojego zrobić b7 :whistling:

---------- Post dopisany 06-05-2014 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 23:51 ----------

a bym zapomniał :doh:

piny zamówione prawie wszystkie reszte wytargam z wiązki co mam od razu będzie z kablami :grin:

i działamy :banan:ten weekend opada nie mam furmanki :kwasny:

ale przyszły na pewno dam rade:whistling: tylko żebyś zorganizował 2h w swoim terminarzu :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Kur..... Wszyscy coś rezaja a ja w czarnej du.... pie

no niestety, taki to już los golasów

trzeba było grosza dołożyć i kupić eS-ke :whistling:

Ale jaka satysfakcja jak się coś zrobi

co to za sztuka kupić gotowe - żadna

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

dzisiejsze przygotowanie i dwóch pomocników

http://s17.postimg.org/9pqw3encv/20140505_132618.jpg

Koty były gratis? :decayed:

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:02 ----------

:hi:

Opublikowano

Tak dlatego taka cena

Opublikowano
Tak dlatego taka cena

Chyba świeżo zdjęty w dziupli z auta, bo go nawet nie umyli :decayed:

Opublikowano

No nawalone miał robactwa

Gadales z Kuba? Pochytacie to dla mnie

Opublikowano
No nawalone miał robactwa

Gadales z Kuba? Pochytacie to dla mnie

Co Ci mamy pochytać?

Opublikowano

Te koty....:polew:

Opublikowano

Dzieje się tam co dzisiaj u Was? Nie wiem czy gonić parcha? :decayed:

Opublikowano

Siema! Może dziś otworzymy sezon grillowy? :naughty:

Opublikowano

To gdzie ten spot dziś sie odbędzie ?? A nowych wpuszczacie ??:grin::banan: jak sie wyrobie to podjechał bym na chwilę

Opublikowano

Kto dziś będzie? :decayed: Organizujemy coś? :cool:

Opublikowano

Ja Kurwin walcze z kuchnia. Jutro montaz . ech... Niewyrobie sie

Opublikowano

A co z resztą? :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.