Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MAM 8 jak się nie mylę :wink:

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Miałem takie przez chwilę :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie leżą mi:wink:

Opublikowano
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

18 czy 19?

19 :whistling: 8,5jx19 et 45

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/oryginalne-19-audi-fabryczna-polerka-model-a8-317820/

Opublikowano

Ja miałem w 18ce a teraz mój znajomy lata w tycy kołach na A6. Jak go jutro spotkam to cykne fotkę. :wink:

Opublikowano

niezle wygladaja przy mega glebie, poza tym felgi średnie

Opublikowano

No musi to nie być daily car na tym kole :naughty:

Opublikowano

miałem dzisiaj przyjemność się karnąć, moim zdaniem - mega za***iste auto :kox:

VW-Golf-R-Mk7-frankfurt_04.jpgVW-Golf-R-Mk7-frankfurt_15.jpgvolkswagen_golf_r_2013_9.jpg

tylko, że 5 drzwi... kolor mega, szkoda, że to nie jest V6 :kwasny:

Opublikowano
:kox: Podoba mnie się :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:23 ---------- Poprzedni post napisany at 08:22 ----------

to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

Był na nią szał 7lat temu, teraz to taki większy kołpak :decayed:

Opublikowano

:hi: siemanko

to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

ładne....ale musi być bez skazy :wink:

Hammer u Was był szał bo to w 17 było często dostępne :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:hi: siemanko
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

ładne....ale musi być bez skazy :wink:

Hammer u Was był szał bo to w 17 było często dostępne :decayed:

Do B5 to był wtedy max :decayed:

Opublikowano
:hi: siemanko
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

ładne....ale musi być bez skazy :wink:

Hammer u Was był szał bo to w 17 było często dostępne :decayed:

Do B5 to był wtedy max :decayed:

zawsześ lubiał małe rzeczy ?? :decayed:

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

:hi::hi:

cześ nowy :decayed:

Opublikowano
:hi: siemanko
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

ładne....ale musi być bez skazy :wink:

Hammer u Was był szał bo to w 17 było często dostępne :decayed:

Do B5 to był wtedy max :decayed:

zawsześ lubiał małe rzeczy ?? :decayed:

Nie ale wiedziałem że dekory w drewnie można zmienić :decayed:

Opublikowano

ej paciuloku jedyn...to było poniżej pasa :grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Jedź sprawdzić ten otwarty most w Mszanie, czy niema jakiegoś uskoku żeby felg nie pokrzywić, bo wieczorem trzeba na Gliwice jechać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.