Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czołem Pany! :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z szarego B6 blachy SK widzianego przed godz. 14 na AOW Węzeł A4 do Lotnisko :hi:

Opublikowano

Panowie widział ktoś Turzola po wczoraj???

Opublikowano
Panowie widział ktoś Turzola po wczoraj???

spokojna Twoja :decayed: W garazu nie przekimałem , ale było blisko :kwasny:

Opublikowano
Panowie widział ktoś Turzola po wczoraj???

spokojna Twoja :decayed: W garazu nie przekimałem , ale było blisko :kwasny:

A uswiadomiles ja ze w przyszłym tygodniu masz szkolenie w weekend:wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Psyt jabłkowy redsik:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pajda kompa jutro zabierz na SGL:wink:

Opublikowano
Panowie widział ktoś Turzola po wczoraj???

spokojna Twoja :decayed: W garazu nie przekimałem , ale było blisko :kwasny:

A uswiadomiles ja ze w przyszłym tygodniu masz szkolenie w weekend:wink:

Nie przejdzie, musi być na maksa wiarygodne np. ide walić do ryja z kumplami :decayed:

Opublikowano
Panowie widział ktoś Turzola po wczoraj???

spokojna Twoja :decayed: W garazu nie przekimałem , ale było blisko :kwasny:

A uswiadomiles ja ze w przyszłym tygodniu masz szkolenie w weekend:wink:

Nie przejdzie, musi być na maksa wiarygodne np. ide walić do ryja z kumplami :decayed:

:thumbup1:

to uświadom już Panią :wink:

Opublikowano

psyt, Perła :wink:

Opublikowano

redsik :decayed:

Opublikowano

Psyyt klasyczne...

Opublikowano

kielon myk :wink:

Opublikowano
kielon myk :wink:

:shock3: tak w tygodniu ....:whistling:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ----------

Pajda kompa jutro zabierz na SGL:wink:

nie wiem czy pojde :kwasny:

bo po pierwsze prino duże roboty, po drugie prino wczoraj chyba felge uwaliłem na dziurze bo jak jade po wyżej 100 km/h to trzepie budą tak że moja pralka ma mniej wibracji przy wirowaniu niż audi :doh:

a po trzecie piron może bedzie grilla na melinie :naughty:

Opublikowano

to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

Opublikowano
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

tI9XLrC.jpg

Opublikowano

Siema z Wieczora :pali: bronxa x 3 zaliczyłem u kumpla i smaki są...:naughty:

Opublikowano
to psyt,jutro wolne:banan:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

twardy bądź pojedziemy eco:decayed:

chyba ze od marcina łykne na szybko 19" :naughty:

co myślisz o takim wzorze ?

http://i.imgur.com/tI9XLrC.jpg

18 czy 19?

Opublikowano

19ki... nawet widziałem je ostatnio na żywo :wink: Choć nie Wien czy to nie była 20? :decayed:

Opublikowano

pokazcie foto, nie widzę coś zdjęć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.