Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: pijoki gdzie w okolicach katowic jest ktos kto rozbiera a4 b5 najlepiej w 1.9tdi na czesci????zna ktos kogos kto sie tym zajmuje:wink:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zagłębie Jasienica :wink:

Opublikowano
zagłębie Jasienica :wink:

a blizej katowic bo teraz to mam najwyzej rower do dyspozycji:grin:

Opublikowano

Keżor garage :grin:

Opublikowano
:hi: pijoki gdzie w okolicach katowic jest ktos kto rozbiera a4 b5 najlepiej w 1.9tdi na czesci????zna ktos kogos kto sie tym zajmuje:wink:

ja znam, co potrzeba ?

Opublikowano
Siema hlory pozdro ze slonecznego Egiptu

słońce w dupe nie daję a na faraona mam dobre lekarrtwo

tylko net chodzi:facepalm: 21wiek:decayed:

http://s27.postimg.org/ngyuoqbcj/20140705_165816.jpg

---------- Post dopisany at 10:34 ---------- Poprzedni post napisany at 10:30 ----------

jebej to wszystko w miksie

miech Ci d*pą wyjdzie :decayed:

:grin:
Opublikowano

panowie mam pytanie jak wysłać zderzak jakim kurierem i jak to zapakować tylko folia czy karton ????

Opublikowano

Ja wysłałem pocztą ;-) Folia a na rogach itp. założyłem jakieś kawałki kartonów. :wink: Było najtaniej jak sprawdzałem ceny.

Opublikowano

Do wtorku mam czas musze to ogarnąć

Opublikowano

No to pakuj i wysyłaj. Przeca Twoja robi na Poczcie Chyba, nie? :guma:

Opublikowano

No robi ale ona jest od nadawcy masowego a nie od prywatnego

Opublikowano

jebej pocztą , byłem kiedyś na sortowni w firmie kurierskiej - tam się nie pier**lą nawet jest jest wlepa "szkło" to ciepią tym jak paszą dla bydła dobrze zabezpiecz i wal pocztą

Opublikowano

siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

Opublikowano
siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

to baquś z forum z SJZ

Opublikowano
siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

jest jeszcze MG Motorsport z Siemianowic :wink:

Opublikowano
siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

to baquś z forum z SJZ

505-599-577 :wink:

Opublikowano

Mój znajomy robił gdzieś w Zabrzu do Seata. Spróbuję ustalić gdzie i za ile ;-)

Opublikowano
siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

możesz jeśniej??

a jak furmanka ? co ty tam znowu kombinujesz :whistling:

Opublikowano
siema elita

ktoś, zna, robił i poleca? https://www.facebook.com/baqgarage

Chce wsadzić DP 2.5'' z kwasa i natrafiłem na nich

możesz jeśniej??

plecionka się rozsypała i pomyślałem, że walne DP od razu.

a jak furmanka ? co ty tam znowu kombinujesz :whistling:

furmana na chodzie, jeszcze front pomalować i będzie dobrze :) Wyciągałem ostatnio wgniotki u Dufała i rezam parę zaległości :wink:

Opublikowano
Mój znajomy robił gdzieś w Zabrzu do Seata. Spróbuję ustalić gdzie i za ile ;-)

W Zabrzu CTR dziala.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.