Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowie. Drineczek na swieżym lufcie...

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psyt ponownie :wink:

Opublikowano

Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

psyt ponownie :wink:

kielon myk :naughty:

Opublikowano

Miszka. Daj znac. To razem polecimy

Opublikowano

a gdzie są teraz spoty ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Miszka. Daj znac. To razem polecimy

w sensie, że żal Ci na gnój czy na dwa...auta :decayed:

Opublikowano
Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

psyt ponownie :wink:

kielon myk :naughty:

no no :wink:

Opublikowano
Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

mam być z kierowcą :whistling:

Opublikowano
Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

mam być z kierowcą :whistling:

badź, możemy ebnąć gryla z flachą :wink: ja stawiam :wink:

Opublikowano
Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

mam być z kierowcą :whistling:

no baaaaaaaaaaa :decayed: po co jeździć jak można latać :grin:

Opublikowano
a gdzie są teraz spoty ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Miszka. Daj znac. To razem polecimy

w sensie, że żal Ci na gnój czy na dwa...auta :decayed:

Na dwa auta. Ja nie oszczedzam. Biore chyba gady ze sobą.... chyba ze Ci szkoda na wachę to moge zabrać...

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Stan nie pytaj głupio już mi odpowiadać na to pytanie :facepalm:

obiecuję,że we wtorek wpadnę z małą niespodzianką :wink:

mam być z kierowcą :whistling:

badź, możemy ebnąć gryla z flachą :wink: ja stawiam :wink:

To zmienia postać rzeczy... też bym spożył..

Opublikowano

:decayed:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

:naughty:
Opublikowano

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

:naughty::grin:

wysłane z htc

Opublikowano
Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

i co tutaj robić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

:naughty::grin:

wysłane z htc

przyniesz kwiaty to pewno pojedzie :wink:

Opublikowano
Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

i co tutaj robić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

:naughty::grin:

wysłane z htc

przyniesz kwiaty to pewno pojedzie :wink:

no no.....tylko by mi potem pajda do gardła nie skakał :whistling:

wysłane z htc

Opublikowano

nie będzie :wink:

Opublikowano

:hi:

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

i co tutaj robić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

:naughty::grin:

wysłane z htc

przyniesz kwiaty to pewno pojedzie :wink:

raczej wodę do kwiatów tzn odżywkę o nazwie MALIBU :grin::decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.