Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to psyt :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:drunk:

siemka z wieczora

dziś ze szwagrem połóweczke na dwóch zrobiliśmy, teściowa urodzinki miała :decayed:

wóz dalej u mechanika, 4 wtrsyki wymienione auto dalej nie jeździ :cry:

uuuuuu.... :kwasny: No to co jest? Turbo? :decayed:
Opublikowano
siemka z wieczora

dziś ze szwagrem połóweczke na dwóch zrobiliśmy, teściowa urodzinki miała :decayed:

wóz dalej u mechanika, 4 wtrsyki wymienione auto dalej nie jeździ :cry:

połóweczka na dwóch- czyli nic :decayed:

no i co z wozem ? :whistling:

Opublikowano
:drunk:
siemka z wieczora

dziś ze szwagrem połóweczke na dwóch zrobiliśmy, teściowa urodzinki miała :decayed:

wóz dalej u mechanika, 4 wtrsyki wymienione auto dalej nie jeździ :cry:

uuuuuu.... :kwasny: No to co jest? Turbo? :decayed:

:mysli:

nie mam pojęcia , bedziemy reklamować 1 wtrysk bo ma kiepske wartośći po podpieciu kompa ,

ale coś mi się wydaje że to bedzie cus innego niż wtryski,

ślinik na szrot, albo najlepiej cały wóz :sad::beksa:

Opublikowano

pewnie zdupili coś z tymi wtryskami, dla pewności podmień z kimś z awx/afv :wink:

Opublikowano
:drunk:
siemka z wieczora

dziś ze szwagrem połóweczke na dwóch zrobiliśmy, teściowa urodzinki miała :decayed:

wóz dalej u mechanika, 4 wtrsyki wymienione auto dalej nie jeździ :cry:

uuuuuu.... :kwasny: No to co jest? Turbo? :decayed:

:mysli:

nie mam pojęcia , bedziemy reklamować 1 wtrysk bo ma kiepske wartośći po podpieciu kompa ,

ale coś mi się wydaje że to bedzie cus innego niż wtryski,

ślinik na szrot, albo najlepiej cały wóz :sad::beksa:

Eeee no tak ostro?
Opublikowano
pewnie zdupili coś z tymi wtryskami, dla pewności podmień z kimś z awx/afv :wink:

nie bede nic podmieniał !

mają tak zrobić żeby śmigało, więc póki tak nie bedzie nie odieram auta

dalej czarnym szerszeniem

Opublikowano

Pytanie gdzie problem? Czy wtrysk źle zregenerowany czy co? Za taką kasę musi/powinno być wszystko OK!

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

qr**! Ale trzeba mieć pary w nogach... Majka przechooj!:kox:

Opublikowano
Pytanie gdzie problem? Czy wtrysk źle zregenerowany czy co? Za taką kasę musi/powinno być wszystko OK!

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

qr**! Ale trzeba mieć pary w nogach... Majka przechooj!:kox:

Pchamy ;)

Opublikowano

:hi:

Psssssyt.. po meczyku tyskie...

Na bramce stałeś:grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Miszka może browarek dziś:naughty:

byle nie na fontannie:grin:

Opublikowano
Miszka może browarek dziś:naughty:

byle nie na fontannie:grin:

teraz ? :decayed:

pogoda trochę z d*py :thumbdown:

Opublikowano

:hi:

Wy się tam tyszaki macie dobrze....kilku z jednej wsi i jeszcze lubiących rezać do serii przy :drunk:....ehh

Opublikowano
Miszka może browarek dziś:naughty:

byle nie na fontannie:grin:

teraz ? :decayed:

pogoda trochę z d*py :thumbdown:

popołudniu teraz jeszcze pracuje:wink:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

:hi:

Wy się tam tyszaki macie dobrze....kilku z jednej wsi i jeszcze lubiących rezać do serii przy :drunk:....ehh

Zawsze można zmienić miejsce zamieszkania:naughty:

Opublikowano

za daleko do pracy bym miał....żeby to jeszcze gdzieś przy autostradce było...:whistling::grin:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:38 ----------

:hi:
Psssssyt.. po meczyku tyskie...

Na bramce stałeś:grin:

Siateczka syneczku. Tam sie trza poruszac. Co Ty możesz o tym wiedziec :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

można pomyśleć ucho ale jak będzie lało to może na garażu gdzieś :whistling:

Opublikowano
można pomyśleć ucho ale jak będzie lało to może na garażu gdzieś :whistling:

To u Was pada????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.