Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
można pomyśleć ucho ale jak będzie lało to może na garażu gdzieś :whistling:

To u Was pada????

padało:whistling:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Miszka dawaj na garage do Turzola:wink:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Panowie kto ma ostatni aktualny numwr Miszki?

Opublikowano
można pomyśleć ucho ale jak będzie lało to może na garażu gdzieś :whistling:

To u Was pada????

padało:whistling:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Miszka dawaj na garage do Turzola:wink:

---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ----------

Panowie kto ma ostatni aktualny numwr Miszki?

Ty k**wa masz moje dwa aktualne nr, wszedłem na chatę dopiero :doh:

Opublikowano

Przeebalem

jak co to siedzimy:wink:

Opublikowano
Przeebalem

jak co to siedzimy:wink:

nie przejebałeś - dzwoniłeś do mnie godzinę temu ale dopiero teraz zakumałem że mi bar padł dzwonię do CIe tero

Opublikowano

siemka z wieczorka

z nowinek , wóz nie jeździ :facepalm:

no Majka miął parę w nogach wczoraj, dziś też dobrze pojechał , koszulka w grochy jego :banan: jeszcze jak by rekina, żarłacza (Nibali) doszedł dzisiaj to był by prze komandos. Wielkie Gratki dla niego co zrobił w tych górach :brawo:.

Opublikowano

No dawno nie mieliśmy takiego kozaka na Wielkich Tourach:kox:

Co z wozem?

Opublikowano
No dawno nie mieliśmy takiego kozaka na Wielkich Tourach:kox:

Co z wozem?

nie jeździ :facepalm:

Opublikowano

psyt :wink:

Majka mistrz :wink:

Opublikowano
psyt :wink:

Majka mistrz :wink:

true

:thumbup1::dancing:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

20140724283_Galerie2407201409.jpg

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

20140723277__D4D8353G.jpg

Opublikowano

I po mini spocie:decayed:

Opublikowano
I po mini spocie:decayed:

tja i żadnego monopolu w drodze powrotnej do domu :kwasny:

Dzięki za bro:wink:

Opublikowano
I po mini spocie:decayed:

no k**wa smaki są ale ja walę od dziś do niedzieli - mała skończyła dziś roczek :kox:

a co do tego Majki - naprawdę jesteście takimi fanami kolarstwa ? nie wiedziałem

Już niedługo wystartuje Justyna w zimie też będziecie mieli fun :lol1:

Opublikowano

stanely coś dla ciebie rodzinny wóz touran :decayed:

1981997_619967558056538_31144983_n.jpg?oh=85d799266b3125a47896db21e6004904&oe=5456B06B

Opublikowano
:good:
Opublikowano
I po mini spocie:decayed:

tja i żadnego monopolu w drodze powrotnej do domu :kwasny:

Dzięki za bro:wink:

Mieszkacie na zadupiu....

Opublikowano
I po mini spocie:decayed:

a co do tego Majki - naprawdę jesteście takimi fanami kolarstwa ? nie wiedziałem

oglądałem tour jak jeszcze jechał w nim Zenon Jaskuła :wink:

później każdy kolejny, czasem giro i tour de pologne, za vueltą jakoś nie przepadam :decayed:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

widziałem kiedyś, ale dla mnie za nisko :decayed:

Opublikowano

Teraz wszyscy bedziemy kolarzami...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.