Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Qurwa czas do roboty:facepalm:weekend w d*pie:suicide_anim:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: siemanko

:hi:
Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

i co tutaj robić :decayed:

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Mam wolne......

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Pajda Twoj szofer przez J-bie pojedzie ?

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

:naughty::grin:

wysłane z htc

przyniesz kwiaty to pewno pojedzie :wink:

raczej wodę do kwiatów tzn odżywkę o nazwie MALIBU :grin::decayed:

..:decayed:..załatwione

tylko od Ciebie do mnie ...na spota i ze spota do mnie ,a potem do Ciebie .....to ile tej odżywki by trza ...?? :decayed::wink:

Opublikowano

Quwa we Wrocku 8km korka bo ebane maluchy nie wiedzą na które bramki mogą wjechać:facepalm:

Opublikowano
Quwa we Wrocku 8km korka bo ebane maluchy nie wiedzą na które bramki mogą wjechać:facepalm:

Zawodowy...

Opublikowano

Nie zawodowy tylko pisze jak byk ze prawe bramki sa dla viatola .i na ujj tam się cisna:facepalm:

Opublikowano

Moze mają. Z promocji niedzialające....

Opublikowano

:polew:

ale na Kato jest jeszcze gorzej 12km j jeszcze do końca nie dojechalem

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:34 ----------

Qurwa czas do roboty:facepalm:weekend w d*pie:suicide_anim:

:doh:

Opublikowano

Pajda jak będziecie jechać jutro nad wode to dryndnij do mojej gorszej połówki:whistling:

Opublikowano
Pajda jak będziecie jechać jutro nad wode to dryndnij do mojej gorszej połówki:whistling:

chciałeś powiedzieć piękniejszej :decayed:

Opublikowano
Pajda jak będziecie jechać jutro nad wode to dryndnij do mojej gorszej połówki:whistling:

chciałeś powiedzieć piękniejszej :decayed:

Dziobak...

Opublikowano

no to psyt żywiec

30078_piwo-piwo-zywiec-kobieta.jpg

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

stanley o której jutro ruszamy ?

Opublikowano
:hi: Wasze Zdrowie
Opublikowano

to psyt :wink:

Pajda, jutro aktualne ?

---------- Post dopisany 27-07-2014 at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany 26-07-2014 at 23:53 ----------

Patrząc na ten teledysk przychodzi do głowy pytanie, dlaczego zajęcia muzyki w podstawówce to była porażka ?? :facepalm:

Ale chyba już wiem - nie miałem tak szalonego fortepianisty :decayed:

PS. ta czarna ma moc :kox:

---------- Post dopisany at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

zwrócicie uwagę na pracę fortepianisty ( robi połowę roboty ) :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Pajda, jutro aktualne ?

no pewnie , o której wyruszamy w trasę :naughty:

Opublikowano

:hi:ło żesz k**wa ja pier**lę :heat:

idę po piwo :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Arturoo stówa :drinks:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.