Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:


:hi:

k**wa mała w szpitalu c**j mnie boli jak się taki dzieciak mały męczy :facepalm:

Akjam podeślij mi jednak na PW nr do tego gościa (i do Siebie też bo straciłem kajś) bo nie odpisał mojemu ziomkowi :wink:

Zdupcam w kime :hi:


:hi:

Poszło :wink4: Co małej?

Witam wszystkich. :) spotujecie tylko we wtorki?

W KAto tylko wtorki ale jeszcze piątki Gliwice albo czwartek Żory ale coś ostatnio wszyscy zarobieni! :wink4:

Jak będę się wybierał w przyszłym tygodniu to możemy się umówić i pojedziemy razem. :good:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nic mała ma zapalenie krtani ledwo oddycha , już jest lepiej, kroplówka inhalacje itp ale już jest lepiej

akjam nic nie dostałęm

Opublikowano

akjam - yhhh tylko kurde w przyszlym tygodniu mam zmiane od 14 :/ .

Opublikowano

no nic mała ma zapalenie krtani ledwo oddycha , już jest lepiej, kroplówka inhalacje itp ale już jest lepiej

akjam nic nie dostałęm

Który masz nr tele? 883 ...? czy 533...? Czy żaden z nich? :decayed:

akjam - yhhh tylko kurde w przyszlym tygodniu mam zmiane od 14 :/ .

No to następnym razem. :wink4:

Opublikowano

Witam wszystkich. :) spotujecie tylko we wtorki?

Ja bym nawet powiedział że we wtorek Katowice a w piątek Gliwice, Żory i Bielsko, rzadko kiedy tam coś się dzieje i trzeba wątek śledzić. Ostatnimi czasy coś słabo ze spotami, brakuje świeżej krwi :naughty:

Więc przyjeżdżaj :decayed:

Dobry :hi:

Opublikowano

no nic mała ma zapalenie krtani ledwo oddycha , już jest lepiej, kroplówka inhalacje itp ale już jest lepiej

akjam nic nie dostałęm

Który masz nr tele? 883 ...? czy 533...? Czy żaden z nich? :decayed:

akjam - yhhh tylko kurde w przyszlym tygodniu mam zmiane od 14 :/ .

No to następnym razem. :wink4:

883... mam zawsze to mój prv a 533...już nieaktualny od pół roku

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie przejmuj się, każdy kiedyś zaczynał a to że któryś wcześniej a któryś później to już nie ma znaczenia :wink:

Opublikowano

:hi:

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Mój golas też jeździ na spoty także luz.

Kolega widzę, że stacjonuje w DG jak ja. Na wtorek można umówić się gdyby spocik wypadł, a byłbyś chętny jechać.

Opublikowano

Momentami sie "boje" , ze ja wcale nie zaczne. ;)

yhhh tylko kurde w przyszlym tygodniu mam zmiane od 14 :/ .

;)

Opublikowano

Więc trzeba się po prostu wybrać, przyjechać parę jazdy, wtedy będzie łatwiej :wink:

Opublikowano

Pewnie masz racje, ale ten pierwszy raz przewaznie bywa spalony, nie wiadomo co, jak z kim gadac, bo pewnie grupka juz sie skumala itd, a tu jakis swiezak sie montuje. :D

Opublikowano

Twardy bądź :D

Opublikowano

...a nie mientki - tak jest. ;)

Opublikowano

E tam przyjedz ja też będę tak naprawdę tez jestem świeży i było wszystko oki tak ze wal śmiało na spota

Opublikowano

Rysiu co to za nik :eusathink:

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie liczą się samochody tylko ludzie. :wink4:

Opublikowano

:hi:

siema obiboki

jak ja tu dawno nie byłem

co słychować w szerokim świecie ?

Multis i jak opanowałeś ? czy dalej nie możesz się przełamać :mellow:

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie liczą się samochody tylko ludzie. :wink4:

Święte słowa, dużo osób z klubu jeździ już innymi autami a i tak są mile widziani na spotach :decayed:

Opublikowano

Tylko, ze przy Waszych autach i wypasach wstyd sie bedzie zjawiac, ewentualnie podjade golfem - ten juz troche bardziej moze Wam "przypasuje" ;)

Nie liczą się samochody tylko ludzie. :wink4:

Święte słowa, dużo osób z klubu jeździ już innymi autami a i tak są mile widziani na spotach :decayed:

+1

poza tym nic się nie przejmuj tu większość od golasa zaczynała :wink: a teraz poza rezaniem to świata nie widzą :facepalm::grin:

Multis i jak opanowałeś ? czy dalej nie możesz się przełamać

jak co to w sobotę możemy ogarnąć temat do końca :D

Edytowane przez ucho.77

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.