Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:bry:

Zbieram się na mecz. Wyprawa do stolicy :wink4:

Opublikowano

201410111_eqarnwq.jpg

taka sytuacja :D

Opublikowano

Było miło :D

Opublikowano

Było miło :D

Stolik i cala reszta pierwsza klasa prowizorki są zarabiate.

201410111_eqarnwq.jpg

taka sytuacja :D

Opublikowano

201410111_eqarnwq.jpg

taka sytuacja :D

:hi:

A kolegi to nie warto zaprosić?????? :(:(:(

:decayed:

Opublikowano

:hi: Mecz za 20 minut. POOOOOLLLLSSSKAAAAAAA !!

Opublikowano

201410111_eqarnwq.jpg

taka sytuacja :D

:hi:

A kolegi to nie warto zaprosić?????? :(:(:(

:decayed:

spokojnie, jeszcze ten dzień nadejdzie,

jeszcze bedziesz miec okazje żeby choinki zażygać :grin:

:bry:

Zbieram się na mecz. Wyprawa do stolicy :wink4:

ale ci zazdroszcze , chciało by się to na żywo zobaczyć

PS. dzięki za info o bilecie , ale nie dałem rady jechać może bedzie jeszcze okazja Niemców na żywo zobaczyć :P

Opublikowano

za***isty stół Pajda - poważnie piszę :wink:

j**ane piwosze :grin:

Opublikowano

Multis jest sprawa

zamontowałem działa ale nadal jakoś tak dziwnie brzęczy tylko tak minimalnie w skali 1 do 10 - 2, a wcześniej przed poprawką w skali od 1 do 10 - 9

a nie wiem jak było u ucha czy tez lekko brzęczało

Ucho mam pytanie

przełącznik regulacji lusterek ma 3 pozycje Góra (czyli zero ) prawo lewo (regulacja) Dół ( składanie lusterek)

i teraz pytanie żeby poprawnie działało musi być na dół (składanie ) czy góra (zero)

bo na moje oko musi być cały czas na dół czyli składanie lekko zgłupiałem

Opublikowano

Stół wielofunkcyjny którego nie żal... :)


Multis jest sprawa

zamontowałem działa ale nadal jakoś tak dziwnie brzęczy tylko tak minimalnie w skali 1 do 10 - 2, a wcześniej przed poprawką w skali od 1 do 10 - 9

a nie wiem jak było u ucha czy tez lekko brzęczało

Ucho mam pytanie

przełącznik regulacji lusterek ma 3 pozycje Góra (czyli zero ) prawo lewo (regulacja) Dół ( składanie lusterek)

i teraz pytanie żeby poprawnie działało musi być na dół (składanie ) czy góra (zero)

bo na moje oko musi być cały czas na dół czyli składanie lekko zgłupiałem

Cały czas na dół, czyli tak jak ori skladanie, co do brzeczenia to miernik i mierzyć napięcia. coś jest nie tak, Odepnij ostatni przewód z luster ten z czujnika przełamania i zobacz czy coś się zmieni.

Opublikowano

Jak wypne z centralnego zamka czyli 9 albo 6 to przestaje

A mgr narazie tak jeździć nic się nie stanie jakoś nie mam natchnienia iść teraz do auta

Opublikowano

za***isty stół Pajda - poważnie piszę :wink:

j**ane piwosze :grin:

:D

no i narazie nasi nic ciekawego nie pokazali 0-0

Opublikowano

A liczysz na to ze pokażą

To nie siatkarze tylko. . . .

Opublikowano

Jak to nic ciekawego przecież jest remis

Opublikowano

2-0 :banan: :banan: :banan:

DALI RADE :naughty::kox:

Opublikowano

dali rade nawet wygrać

ale akjama nie było widać

Opublikowano

k**wa myślałem że nigdy tego nie dożyje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.