Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziękówka za miłe spotkanko OSTATNIE w tym Roku :good::wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie Nowy_obraz_mapy_bitowej_2.png

czy takie

Nowy_obraz_mapy_bitowej.png

;)

te drugie to nie podobny wzór do Pucka ? mi osobiście te drugie ale nie wiadomo jak na aucie ?

a tak w ogóle to tak jak napisał Multis o ile obydwie w 19'

Opublikowano

I o ile w zestawie z dobrym heblem :cool::decayed:

Opublikowano

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18


Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Męska decyzja. :decayed:

I o ile w zestawie z dobrym heblem :cool::decayed:

:decayed:

:wink:

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

:grin:

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

Chciałem 3SDM akjam se kupił

Znalazłem ciekawy wzór okazuje się ze ekipa z Gliwic juz takie ma

AVUSY ma pajda na zimę

BBs ma ucho

Szprychy ma Hammer

Pier....

Zostaje przy 16 a hebel fajnie wypełnia kolo

Koledzy........

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

Chciałem 3SDM akjam se kupił

Znalazłem ciekawy wzór okazuje się ze ekipa z Gliwic juz takie ma

AVUSY ma pajda na zimę

BBs ma ucho

Szprychy ma Hammer

Pier....

Zostaje przy 16 a hebel fajnie wypełnia kolo

Koledzy........

[emoji14]olew: [emoji14]olew: [emoji14]olew:

wysłane z lte

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

Chciałem 3SDM akjam se kupił

Znalazłem ciekawy wzór okazuje się ze ekipa z Gliwic juz takie ma

AVUSY ma pajda na zimę

BBs ma ucho

Szprychy ma Hammer

Pier....

Zostaje przy 16 a hebel fajnie wypełnia kolo

Koledzy........

pierdl to, zostań ninja :decayed:

Opublikowano

National geogranic chanel perfumy robią :D
Quwa i jak tu nie pić

.

Grubciu Sylwia powiedziała że jutro z Tobą pije

BĘDZIEMY :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

Tyszaki jedzie ktoś????????????

Quwa sylwek na trzeźwo mam :facepalm:

Miołech wczoraj koko dzambo :facepalm:

Artur jak tam samochód,udało się coś wymodzic ??.

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

National geogranic chanel perfumy robią :D

Quwa i jak tu nie pić

.

Grubciu Sylwia powiedziała że jutro z Tobą pije

BĘDZIEMY :naughty:

Vagujemy cos?

Turzol?

Opublikowano

O której?

:kox:

Opublikowano

Zdzwaniamy sie rano...

Opublikowano

czyli zostaje zwykły hebel i 18

Soprano 2 wzór tylko podobne do Puckowych i białasa Mirona :wink:

to nie chce takich

Nie lubisz ich ,czy jak ?? :grin:...

wysłane z lte

Chciałem 3SDM akjam se kupił

Znalazłem ciekawy wzór okazuje się ze ekipa z Gliwic juz takie ma

AVUSY ma pajda na zimę

BBs ma ucho

Szprychy ma Hammer

Pier....

Zostaje przy 16 a hebel fajnie wypełnia kolo

Koledzy........

:grin::grin:

BTW Dzień dobry! :wink4:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.