Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:)

Wysłane z taboreta G3

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

warunki ząłączenia - na zewnątrz poniżej 5st, econ wył, ładowanie aku >12V, obciążenie altka musi być mniejsze niż 50%. W tym ostatnim bym upatrywał problem, swoje lata już ma a pewnie samo grzanie świec daje mu po d*pie. Założe się o każdy piniondz że po przygazówce przekaźnikiem pyknie i grzałkę załączy.

W grupie 16 jest podgląd na bloki grzałki.

Opublikowano

Jutro o badamy. Akku 2 lata. W sumie już może koniec.

O której.?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Jutro o badamy. Akku 2 lata. W sumie już może koniec.

O której.?

Wysłane z taboreta G3

zdzwonimy się. samo załączenie grzałki można też wymusić z poziomu testów wykonawczych z pominięciem warunków także luzik.

Opublikowano

Ok. Wiec do jutra...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Jutro o badamy. Akku 2 lata. W sumie już może koniec.

O której.?

Wysłane z taboreta G3

Quwa co chwilę jesteś u Grzecha i nie umiesz testu zrobić, żebyś tylko o ciastka nie myślał to byś na to wpadł :grin:

Opublikowano

Jutro o badamy. Akku 2 lata. W sumie już może koniec.

O której.?

Wysłane z taboreta G3

Quwa co chwilę jesteś u Grzecha i nie umiesz testu zrobić, żebyś tylko o ciastka nie myślał to byś na to wpadł :grin:
Co chwile to jesteś ty. A zimno się niedawno zrobiło. Patrz tam lepiej czy Ci rozrząd nie pada...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Ucho aleś Ty dowciapny, ja przynajmniej na warsztat dojechałem sam, a nie na lawecie w połowie imprezy w Zatorze jak Ty leszczu

żryj gruz :kox:

Opublikowano

Ja z reguły jestem co wymianę oleju a ty ciągle mu d*pę zawracasz :facepalm:


:grin:

Opublikowano

Ja z reguły jestem co wymianę oleju a ty ciągle mu d*pę zawracasz :facepalm:

:grin:

od dwóch lat pierwszy raz ale za to z jaką pompą, albo grubo albo wcale

wpadnie to samo choć przeleciałem wiele aukcji BEX, 3.0, a nawet 2.7 BiT ale to zawsze wiąże się z kosztami, AVJ pełna przeciepka + silnik+ magiel bo już zaczynał cieć + wszystko wszystko = pierdoły zamknę się w max 7k, a BEX i ta reszta to po pierwsze moja skrzynia, po drugie rezanie Q , hebli - na co mnie to jak to auto więcej stoi jak jeździ - bezsens.

Wole zapakować rodzinkę i ze 3 razy jechać na dojebane wczasy - nie będę niewolnikiem złomu. Auto to nie inwestycja zawsze straci na wartości (no chyba, że będę trzymał ze 30 lat)

tak więc będzie to samo AVJ, ale kilka modów wpadnie " przy okazji" :kox:

Opublikowano

warunki ząłączenia - na zewnątrz poniżej 5st, econ wył, ładowanie aku >12V, obciążenie altka musi być mniejsze niż 50%. W tym ostatnim bym upatrywał problem, swoje lata już ma a pewnie samo grzanie świec daje mu po d*pie. Założe się o każdy piniondz że po przygazówce przekaźnikiem pyknie i grzałkę załączy.

W grupie 16 jest podgląd na bloki grzałki

Czy ja wiem, u mnie nagrzewnica startuje nawet mimo wlaczenia grzania szyby tyl , do tego grzeja lustra i oba fotele na 5. Okolo minuty po odpaleniu sie zalacza, potem kazde nacisniecie econ powoduje wylaczenie a po kliknieciu znow sie zalacza od razu. Cieplo sie robi dosyc szybko, ale nie nastawial bym sie na szał :)

Opublikowano

Ja z reguły jestem co wymianę oleju a ty ciągle mu d*pę zawracasz :facepalm:

:grin:

Ja yhmmm. :)

Wysłane z taboreta G3

Wymiana oleju co miesiąc :grin:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:ssij:

Opublikowano

:ssij:

Nie bec.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

:grin:

Opublikowano

warunki ząłączenia - na zewnątrz poniżej 5st, econ wył, ładowanie aku >12V, obciążenie altka musi być mniejsze niż 50%. W tym ostatnim bym upatrywał problem, swoje lata już ma a pewnie samo grzanie świec daje mu po d*pie. Założe się o każdy piniondz że po przygazówce przekaźnikiem pyknie i grzałkę załączy.

W grupie 16 jest podgląd na bloki grzałki

Czy ja wiem, u mnie nagrzewnica startuje nawet mimo wlaczenia grzania szyby tyl , do tego grzeja lustra i oba fotele na 5. Okolo minuty po odpaleniu sie zalacza, potem kazde nacisniecie econ powoduje wylaczenie a po kliknieciu znow sie zalacza od razu. Cieplo sie robi dosyc szybko, ale nie nastawial bym sie na szał :)
U mnie nic. Cisza...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Bardziej bym obstawial przekaźnik jednak...

Opublikowano

O ile wogóle mam grzałkę.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

2.5 to tym bardziej bym powiedzial ze powinno miec. Pisali, ze wystarczy sciagnac schowek i widac czy dochodza dodatkowe kable.

Opublikowano

No pogłoski chodzą takie, że do 2.5 ciśli wszystko, aby te auta ktoś kupił :bag::decayed: ...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.