Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to myk herbata z prądem :D

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yebany!

Opublikowano

to psyt :wink:

Opublikowano

No to psytnij za mnie :wink4:

Opublikowano

No to psytnij za mnie :wink4:

psyt po raz ostatni na dzisiaj :wink:

Soprano widzę szaleje w dziale sprzedam/ kupię/ zdiluję/naciągnę kogoś na pare zł ale tutaj zagadać nie potrafi :angry::decayed:

bajo :hi:

Opublikowano

Postaram się być, chyba że mnie kobieta nie puści :grin: bo już prawie nie mówię :facepalm: ebane pogoda

mowić nie bedziesz musiał , chcesz to ci wezme blok rysunkowy i bedziesz szkice sznapsów kreślił :grin:

:grin:

mam do sprzedania 4 felgi alu: każda innego wzoru i rozmiaru... chce ktoś ? :grin:

:nabijasie:....padłem [emoji14]olew:...

wysłane z lte

Opublikowano

:hi:


...i ozywiście pssyt żeby nie było :decayed:

Opublikowano

Do :bry:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

:hi:

dzięki pany za spota

Tolek - fura Ok tylko ten kolor jakoś do mnie nie przemawia :decayed:

dzięki za rezankoo

Seves - cóż powiedzieć - zatkało mnie

Furmanka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzięki za miłe spotkanko :wink4:

Seves RSa juz widziałem i macałem ale zawsze to będzie robić wrażenie!

thx pany

spot bardzo udany :D

RS - :kox:

stanley chyba trzeba zacząć szukać nowszego wozu bo nasze dziadki to już tam nie pasują :kwasny:

Dzieki Panowie za mile.slowo :) baza jest, trzeba teraz zabrac sie za rezanie srodka :P

RS... Tu nie trzeba zadnego komentarza :)

Pany dopiero znalazłem chwilę i przejrzałem wątek :facepalm:

dzięki za miłe słowo :hi:

postaram się wpaść w najbliższym czasie jeszcze jak za dobrych starych lat :D

Stanley ten komentarz.. Tyś jest na prawdę wyjątkowy :grin::grin::grin: ale ja taki nie jestem :( jak podupić to tylko z miłości :decayed:

Opublikowano

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

dzięki za zlota Pany,

Tolek - graty fury, wygląda całkiem ok

Seves - fajny ten RS, co podupisz panien na wiosce to twoje :kox::decayed:

:hi:

dzięki pany za spota

Tolek - fura Ok tylko ten kolor jakoś do mnie nie przemawia :decayed:

dzięki za rezankoo

Seves - cóż powiedzieć - zatkało mnie

Furmanka :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzięki za miłe spotkanko :wink4:

Seves RSa juz widziałem i macałem ale zawsze to będzie robić wrażenie!

thx pany

spot bardzo udany :D

RS - :kox:

stanley chyba trzeba zacząć szukać nowszego wozu bo nasze dziadki to już tam nie pasują :kwasny:

Dzieki Panowie za mile.slowo :) baza jest, trzeba teraz zabrac sie za rezanie srodka [emoji14]

RS... Tu nie trzeba zadnego komentarza :)

Pany dopiero znalazłem chwilę i przejrzałem wątek :facepalm:

dzięki za miłe słowo :hi:

postaram się wpaść w najbliższym czasie jeszcze jak za dobrych starych lat :D

Stanley ten komentarz.. Tyś jest na prawdę wyjątkowy :grin::grin::grin: ale ja taki nie jestem :( jak podupić to tylko z miłości :decayed:

Ty tez żyjesz w ogóle.

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

jakoś leci :P

Tolek kupił BRD i jest okazja przelecieć i się nią pochwalić po spotach :grin:

Opublikowano

:hi:

seves....nie bądź taki skromny :grin:

wysłane z lte

Opublikowano

a w ogóle po tych pokazach zacina mi się znów prawa końcówka wydechu :facepalm: i co jakiś czas trza gruszkę palcem pchnąć :grin:


:hi:

seves....nie bądź taki skromny :grin:


wysłane z lte

zawsze skromny :P

PS musza Cię kiedys przewieźć bo od tamtego czasu przybyło 100km hahaha :grin: hmm pod warunkiem że wydech się otworzy bo na zamkniętym czuć w uj różnicę :P

Opublikowano

:hi: pochwalony.

Wysłane z taboreta G3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.