Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eeee... nie mówcie, że taki spontan ogarniecie! :kox:

to dawaj też heh

Co to za spontan?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Eeee... nie mówcie, że taki spontan ogarniecie! :kox:

to dawaj też heh

Co to za spontan?

jeszcze nie wiem dopiero się nakręca :kox:

Opublikowano

co masz do niej ? :naughty:

m. in miód i cytrynę :wink:

chociaż to nie będą dominujące składniki.... :decayed:

podejrzewam

też jadę :kox:

moja wróci koło 22:30....Diman mam po Ciebie podjechać ?? :)

jasne że tak szykować się ?

nie wiem jak wrócę....ale najwyżej rzucimy monetą i ktoś złapie stopa :)

Opublikowano

Eeee... nie mówcie, że taki spontan ogarniecie! :kox:

to dawaj też heh

W robo siedzę. :zemdlal:

Kolego musisz potraktować tutejsze wypowiedzi z dystansem :wink4: ale tak czy siak to na Miszkę musisz uważać :decayed:

niejeden już płakał :grin:

Kolego musisz potraktować tutejsze wypowiedzi z dystansem :wink4: ale tak czy siak to na Miszkę musisz uważać :decayed:

jasne :)

Akjam z autopsji pisze więc mu zaufaj :grin:

:lol::decayed:

Opublikowano

Ja na spota mogę się udać dopiero od środy bo z rana mam egzamin.

Opublikowano

co masz do niej ? :naughty:

m. in miód i cytrynę :wink:

chociaż to nie będą dominujące składniki.... :decayed:

podejrzewam

też jadę :kox:

moja wróci koło 22:30....Diman mam po Ciebie podjechać ?? :)

jasne że tak szykować się ?

nie wiem jak wrócę....ale najwyżej rzucimy monetą i ktoś złapie stopa :)

jak coś ja mogę prowadzić jak masz ochotę wypić luz

Opublikowano

:D:D

A kolega zdradzi swoje położenie? ciekaw jestem czy jest szansa się spotkać, rzuciłem okiem na temat furmanki i widze, sporo pracy :)

na randki umawiamy się na PW

ja nie z tych osób.

Ja na spota mogę się udać dopiero od środy bo z rana mam egzamin.

Na prawko?
Opublikowano

co masz do niej ? :naughty:

m. in miód i cytrynę :wink:

chociaż to nie będą dominujące składniki.... :decayed:

podejrzewam

też jadę :kox:

moja wróci koło 22:30....Diman mam po Ciebie podjechać ?? :)

jasne że tak szykować się ?

nie wiem jak wrócę....ale najwyżej rzucimy monetą i ktoś złapie stopa :)

jak coś ja mogę prowadzić jak masz ochotę wypić luz

spoko....nie ma problemu ;)

Opublikowano

trzeba stąd zdupacać bo temat picia poruszony

do jutra :hi:

Opublikowano

:D:D

A kolega zdradzi swoje położenie? ciekaw jestem czy jest szansa się spotkać, rzuciłem okiem na temat furmanki i widze, sporo pracy :)

na randki umawiamy się na PW

ja nie z tych osób.

Ja na spota mogę się udać dopiero od środy bo z rana mam egzamin.

Na prawko?

Gorzej na uczelni .

Opublikowano

Moja gwiazda dopiero dotarła....ja chyba odpuszczę...wystarczy ,że ona zionie :doh:

wysłane z lte

Opublikowano

no to też idę spać dobrej nocy życzę :hi:

Opublikowano

Ja też :hi: ....

Masakra :facepalm:....pijana kobita .....ehhh

wysłane z lte

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Arturoo szacun za zainteresowanie


Quwa dalej chory jestem,więc herbatka z wkładką :D

Opublikowano

;)

My właściciele grupy ryzyka musimy się trzymać razem :grin:

wysłane z lte

Opublikowano

Zeszycie spamu naebali


Jak nigdy :D

Opublikowano

curva, znowu usnąłem z młodą, herbata zimna :facepalm:

Opublikowano

Ja też z nią śpię...moja poszła truć powietrze do dużego pokoju...oj będzie zdychać jutro jak znam jej możliwości :(

wysłane z lte

Opublikowano

łatwo się nie poddaję, herbata właśnie się skończyła i robię kolejną :)


Ja też z nią śpię...moja poszła truć powietrze do dużego pokoju...oj będzie zdychać jutro jak znam jej możliwości :(


wysłane z lte

hehe

mamuśka :decayed:

Opublikowano

hehe sie kurws grubo bylo hehehehe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.