Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ano właśnie potrzebuje kogoś kto by podjechał obejrzał zapłacił i przechowal zanim znajdę transport do domu

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chyba zeby uchowi na chate sciepac. Kaj te fele?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Tychy, wszystko mam dogadać w poniedziałek, ale chciałem się przygotować już. Ja mam od pyty kilometrów i nie chciałbym jechać na próżno.

Opublikowano

hello po pracy :kawa:

Opublikowano

Soprano, jak to było wczoraj z tymi słupami pod forum i z tymi wyświetleniami na olx-ie bo to teraz próbuja rozkminić :grin::grin::grin:

Jedyn filar to był produkt "L" kosztowoł 1000 zł i mioł 10000 wyświetleń... a dali jak to leciało??? :decayed::grin::grin::grin:

Opublikowano

siema! :hi:

Opublikowano

Soprano, jak to było wczoraj z tymi słupami pod forum i z tymi wyświetleniami na olx-ie bo to teraz próbuja rozkminić :grin::grin::grin:

Jedyn filar to był produkt "L" kosztowoł 1000 zł i mioł 10000 wyświetleń... a dali jak to leciało??? :decayed::grin::grin::grin:

trza mu wyświetlenia kasować :grin:...ale jak o tym gadał to widziałeś....czymś się zaciągał....także poprawkę trza brać :polew:

Opublikowano

Sqizzy wątpie czy ktoś weźmie odpowiedzialność za sprawdzenie felg...

Opublikowano

Czemu, mam dostać więcej zdjęć w poniedziałek, ale nie chciałbym też aby ktoś je obejrzał i zapłacił za nie, naturalnie ja wcześniej zrobię mu przelew na konto.

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

Leszczu. Telefon se napraw.

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Ani mi nie mów :facepalm:

Opublikowano

Trujesz dupe, a potem nie wiadomo jak sie ustawic...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Było przyjechać

Taka sytuacja

20150207_084807.jpg

Opublikowano

Było przyjechać

Taka sytuacja

20150207_084807.jpg

Wygładzone?

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

siema! :hi:

ożeszTykurwawdupejebany :kox:

Czemu, mam dostać więcej zdjęć w poniedziałek, ale nie chciałbym też aby ktoś je obejrzał i zapłacił za nie, naturalnie ja wcześniej zrobię mu przelew na konto.

ja mogę przechować ale od razu mówię zarobiony jestem w ostatnim czasie sporo i musi mi je ktoś podrzucić pod garaż we wcześniej umówionym terminie - tyle mogę od siebie :hi:

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

toś ten płot rozmontowywał ? :decayed:

Opublikowano

Było przyjechać

Taka sytuacja

20150207_084807.jpg

pamiętam jak ja się wprowadzałem do siebie to pralka, zmywarka, TV weszły letko do Yarisa(oczywiście nie na raz) a do B5 to ino TV weszło na chama

Było przyjechać

Taka sytuacja

20150207_084807.jpg

a tak w ogóle to koza fc**j i małe koło jak na zimowe :grin:

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

toś ten płot rozmontowywał ? :decayed:

:grin:

Multis pokój w gładzi, kibel podwieszony i sufity zaciągnięte

Opublikowano

:siema: chlory

Quwa niech uj trafi te nasze a4 tym nic nie da się przewieźć

toś ten płot rozmontowywał ? :decayed:

:grin:

Multis pokój w gładzi, kibel podwieszony i sufity zaciągnięte

Lux

Wysłane z taboreta G3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.