Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie gadaj Pucek, że jakbyś miał do wyboru robotę uszczelki a nowe fele to byś uszczelkę robił :facepalm:

:grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no nie gadaj Pucek, że jakbyś miał do wyboru robotę uszczelki a nowe fele to byś uszczelkę robił :facepalm:

:grin:

Nie, nie robił bym uszczelki bo jeszcze by wyszło że do roboty jest głowica i co wtedy? :grin:

Opublikowano

Kurfa ...sie potem dziwicie ,że mi 2,5 nie jedzie jak mi tak w technicznym doradzają [emoji14]olew:

Opublikowano

:grin:


tak więc, nic tylko brać te koła :)

Opublikowano

Witam :hi:

Opublikowano

:grin:

tak więc, nic tylko brać te koła :)

właśnie nic ino brać

ale flaszkę i ....

i chyba bedzie trzeba zrobić grubszy remont w wozie uszczelka pod głowicą + uszczelniacze i palowanie do tego rozrząd + dwumas i sprzęgło bo zaś coś objeżdża :facepalm:

Opublikowano

:grin:

tak więc, nic tylko brać te koła :)

właśnie nic ino brać

ale flaszkę i ....

i chyba bedzie trzeba zrobić grubszy remont w wozie uszczelka pod głowicą + uszczelniacze i palowanie do tego rozrząd + dwumas i sprzęgło bo zaś coś objeżdża :facepalm:

no właśnie, a tak bierzesz koła i zapominasz o problemie - miło, łatwo, szybko i przyjemnie :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

stanley byłeś w Ikei ??

30e16996ad143829e6c2d5f7b86875d2.jpgbdb5ff9e516f132d92053841e1244fb3.jpgd728ff668f1aa5f1f783e32949267fb2.jpg52b1daa614905513f2e5e3b3639d09e3.jpg418b08fb92dd0f7fd9b0345395ec03bc.jpg

Gruboś poszedł :naughty:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:grin:

tak więc, nic tylko brać te koła :)

właśnie nic ino brać

ale flaszkę i ....

i chyba bedzie trzeba zrobić grubszy remont w wozie uszczelka pod głowicą + uszczelniacze i palowanie do tego rozrząd + dwumas i sprzęgło bo zaś coś objeżdża :facepalm:

no właśnie, a tak bierzesz koła i zapominasz o problemie - miło, łatwo, szybko i przyjemnie :decayed:

no i coż z tego

pojade na wycieczkę i nagle czask,prask i laweta

Opublikowano

:grin:

tak więc, nic tylko brać te koła :)

właśnie nic ino brać

ale flaszkę i ....

i chyba bedzie trzeba zrobić grubszy remont w wozie uszczelka pod głowicą + uszczelniacze i palowanie do tego rozrząd + dwumas i sprzęgło bo zaś coś objeżdża :facepalm:

no właśnie, a tak bierzesz koła i zapominasz o problemie - miło, łatwo, szybko i przyjemnie :decayed:

no i coż z tego

pojade na wycieczkę i nagle czask,prask i laweta

a co mają powiedzieć właściciele 2,5tdi ? .... :decayed:

później się będziesz przejmował, liczy się duże koło i lans :decayed:

Opublikowano

Tee odwal sie od 2,5 :grin:

Opublikowano

stanley byłeś w Ikei ??

30e16996ad143829e6c2d5f7b86875d2.jpgbdb5ff9e516f132d92053841e1244fb3.jpgd728ff668f1aa5f1f783e32949267fb2.jpg52b1daa614905513f2e5e3b3639d09e3.jpg418b08fb92dd0f7fd9b0345395ec03bc.jpg

Gruboś poszedł :naughty:

:kox:

ten wydech muszę zmienić bo mi się nie widzi :kwasny:

Opublikowano

:grin:

tak więc, nic tylko brać te koła :)

właśnie nic ino brać

ale flaszkę i ....

i chyba bedzie trzeba zrobić grubszy remont w wozie uszczelka pod głowicą + uszczelniacze i palowanie do tego rozrząd + dwumas i sprzęgło bo zaś coś objeżdża :facepalm:

no właśnie, a tak bierzesz koła i zapominasz o problemie - miło, łatwo, szybko i przyjemnie :decayed:

ale się uśmiałem :grin: , od razu mi się przypomina sytuacja jak jeżdżę na wymiany oleju - zawsze gadam żeby ino skasowali serwis ale bez wymiany :grin:

Opublikowano

stanley byłeś w Ikei ??

30e16996ad143829e6c2d5f7b86875d2.jpgbdb5ff9e516f132d92053841e1244fb3.jpgd728ff668f1aa5f1f783e32949267fb2.jpg52b1daa614905513f2e5e3b3639d09e3.jpg418b08fb92dd0f7fd9b0345395ec03bc.jpg

Gruboś poszedł :naughty:

:kox:

ten wydech muszę zmienić bo mi się nie widzi :kwasny:

Za pstrokato z tyłu fakt ;)
Opublikowano

I lampy też zmień bo agro... :grin::decayed:


Oczywiście z tyłu. :wink4:

Ale heble bogate! :kox:

Opublikowano

Siema,

Spoty nadal aktualne w Silesii na zielonym?

Pozdrawiam,

Michał

Opublikowano

Siema,

Spoty nadal aktualne w Silesii na zielonym?

Pozdrawiam,

Michał

tak

Opublikowano

I lampy też zmień bo agro... :grin::decayed:

Oczywiście z tyłu. :wink4:

Ale heble bogate! :kox:

a ) +1

b ) :slina:

Guma 255/35/19 wyglądała jakby jeszcze ciut za wąska była...a i tak walec już niezły :kox:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Pajda ja ci powiem ze prędzej Kape silnika zrobisz niż to ebane turbo się rozleci

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.