Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja wciepnąłem właśne lato :grin:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Słyszeli śniegu po pachy w Bukowinie. Ale drogi czarne i dodatnia temp

naciepane z GT-I9195

Nooo ......+1st. :grin:

.......

.

.

.w dzień :D

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

20150318_183838.jpg:hi:

Sezon grylowy rozpoczęty

Opublikowano

To znaczy zmieniać gumy czy jak? Arturoo jak myślisz? Mam zimę jeszcze. Hi hi hi...

Opublikowano

ja tam jadę na lecie :naughty:


ale wywaliłem te dystanse i teraz to wygląda jak renault megane :grin:

Opublikowano

20150318_183838.jpg:hi:

Sezon grylowy rozpoczęty

no ładnie sobie to zaplanowałeś :thumbup1:

i tak przez cały weekend :tongue4:

Opublikowano

i tak przez cały weekend
Karington nie każdy ma się tak dobrze jak ty :D
Opublikowano

To znaczy zmieniać gumy czy jak? Arturoo jak myślisz? Mam zimę jeszcze. Hi hi hi...

ja myślę ,że lepiej zostać na zimie....po kiego grzyba się stresować...jedziemy się bawić ;)

...po co rzucać monetą, i dzwonić do Hammera by podjechał po nas ...potem się zastanawiać , czy oddamy auto w jego ręcę by jechał dalej ...

w końcu on ma wprawę na jazdę po górach na lecie :D :D :D :D

Opublikowano

Nie nazwał bym tego wprawą. :decayed: Lecę na zimie. :good:

No chyba, że rano się przebudzę i... :decayed:

Opublikowano

Ja lato definitywnie

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Nie nazwał bym tego wprawą. :decayed: Lecę na zimie. :good:

No chyba, że rano się przebudzę i... :decayed:

pamiętasz jak było tak ,że piątek impra w piaskownicy...a w sobotę nie było wiadomo gdzie jest boisko

Opublikowano

trzeba być twardym ważne abyście pod górę wjechali

jak to Pajda powiedział - trzeba się napiąć

a tak poza tym mała zapowiedz :naughty: małego odświerzania

20150319_202654.jpg

Opublikowano

trzeba być twardym ważne abyście pod górę wjechali

jak to Pajda powiedział - trzeba się napiąć

a tak poza tym mała zapowiedz :naughty: małego odświerzania

20150319_202654.jpg

chcesz zostać rezaczem miesiąca

i tak przez cały weekend

Karington nie każdy ma się tak dobrze jak ty :D

jak dobrze ... chyba mnie z kimś pomyliłeś

Opublikowano

no normalnie dobrze - pajda jesteś jedyna osoba która jeszcze się pokazuje po spotkaniu z mironem i podpisaniu cyrografu

Pucek - jest ale jakby trochę mniej - rzadko się udziela prawie same kapelusze i non stop się dochodzą słuchy ze w robocie

kędzior - to już w ogóle zaginął same kapeluchy

Opublikowano

no normalnie dobrze - pajda jesteś jedyna osoba która jeszcze się pokazuje po spotkaniu z mironem i podpisaniu cyrografu

Pucek - jest ale jakby trochę mniej - rzadko się udziela prawie same kapelusze i non stop się dochodzą słuchy ze w robocie

kędzior - to już w ogóle zaginął same kapeluchy

Ja cały czas jestem, tyle że od poniedziałku do soboty w robocie, na 4 zmiany, a na spoty rzadko jeżdżę bo roboty przy domu w ciul, nawet auta nie ma kiedy nasmalcować :kwasny:

Opublikowano

no normalnie dobrze - pajda jesteś jedyna osoba która jeszcze się pokazuje po spotkaniu z mironem i podpisaniu cyrografu

Pucek - jest ale jakby trochę mniej - rzadko się udziela prawie same kapelusze i non stop się dochodzą słuchy ze w robocie

kędzior - to już w ogóle zaginął same kapeluchy

Ja cały czas jestem, tyle że od poniedziałku do soboty w robocie, na 4 zmiany, a na spoty rzadko jeżdżę bo roboty przy domu w ciul, nawet auta nie ma kiedy nasmalcować :kwasny:

no przecież napisałem :decayed:

Opublikowano

:hi:

i przy piwku :beer:

Arturku...tak żem myślał, że skapitulujesz i manuala wrzucisz...zresztą ja bym też tak zrobił :)

Opublikowano

o..ujałeś....skapitulowałem ?????

jakby wczoraj mi kasę ubezpieczalnia wypłacała za spalone auto to by była kapitulacja ;)

Opublikowano

PsyT

:facepalm: a miało do soboty nie być :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.