Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Znacie jakiegoś tapicera w miarę taniego i dobrego na śląsku ? Znajomy kupił AUDI 80 Cabrio i skóra na fotelach i tylnej kanapie jest do wymiany... U nas na miejscu, powiedzieli 2,5tys, nie wiem czy to jest drogo bo nie ogarniam tego tematu....

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany potrzebny namiar na dobry lokal w naszych okolicach.

Mamy rocznice slubu i moge zaszalec wiec wszystkie propozycje mile widziane .Byle nie typu Afrodyta :naughty:

W kato może być? Czy to już za daleko? Czy może cos dalej?
Może być kato
Opublikowano

kurcze mam dziś gości a tak nie widzi mi się dziś chlać :facepalm: no ale jakie mam wyjście przecież nie powiem, że nieaktualne albo, że mnie głowa boli :grin:

:lol1:

Opublikowano

kurcze mam dziś gości a tak nie widzi mi się dziś chlać :facepalm: no ale jakie mam wyjście przecież nie powiem, że nieaktualne albo, że mnie głowa boli :grin:

Ale z Ciebie kawalarz...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Multis jak robisz?

Opublikowano

Multis jak robisz?

Druga...

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Że niechętnie to wiem :grin:


d*pa

A jutro?

Opublikowano

:hi:


:hi:

Znacie jakiegoś tapicera w miarę taniego i dobrego na śląsku ? Znajomy kupił AUDI 80 Cabrio i skóra na fotelach i tylnej kanapie jest do wymiany... U nas na miejscu, powiedzieli 2,5tys, nie wiem czy to jest drogo bo nie ogarniam tego tematu....

Dzisiaj wieczorem podeślę Ci nr zapytasz o cene :wink4:

Opublikowano

Panowie czy się komuś nie poprzewracało w "czterech literach" że du.pe gwiazdkuje :facepalm: komuna z cenzurą wróciła

Opublikowano

Że niechętnie to wiem :grin:

d*pa

A jutro?

Druga.

:grin:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

Panowie czy się komuś nie poprzewracało w "czterech literach" że du.pe gwiazdkuje :facepalm: komuna z cenzurą wróciła

kwestie techniczne, google itp itd....

Opublikowano

Panowie czy się komuś nie poprzewracało w "czterech literach" że du.pe gwiazdkuje :facepalm: komuna z cenzurą wróciła

kwestie techniczne, google itp itd....

Lekka przesada

Opublikowano

Panowie czy się komuś nie poprzewracało w "czterech literach" że du.pe gwiazdkuje :facepalm: komuna z cenzurą wróciła

kwestie techniczne, google itp itd....

Lekka przesada

co się przejmujesz, olej to i tyle :wink:

Idę do lidla po krombachery :decayed:

Opublikowano

W biedrze są heńki w promo :naughty:

Opublikowano

W biedrze są heńki w promo :naughty:

nie piję heinekena :wink: no chyba, że do :pali:

Opublikowano

:good: Stanley! Kiedy pijemy Heinekena? :naughty:

P.S. Oglądałeś R?

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Nie ma to jak zadowolony posiadacz 2.5 :grin:

Wysłane z taboreta G3

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Nie ma to jak zadowolony posiadacz 2.5 :grin:

Wysłane z taboreta G3

Wiesz się okaże czy do końca zadowolony jak wymienię i drgania ustaną,bo jak nie to już tylko mi pozostanie dwumas ze sprzęgłem wymienić.

Wojtaśny

Opublikowano

No to poduchy pod silnik już w domu. Teraz tylko trzeba kupić jeszcze pod skrzynie i montaż,a później czekać na efekty.

Wojtaśny

Nie ma to jak zadowolony posiadacz 2.5 :grin:

Wysłane z taboreta G3

Wiesz się okaże czy do końca zadowolony jak wymienię i drgania ustaną,bo jak nie to już tylko mi pozostanie dwumas ze sprzęgłem wymienić.

Wojtaśny

I w końcu będziesz zadowolonym posiadaczem 2,5 :)...chyba ,że wyjdzie ,że to jednak nie dwumas ,a padająca pompa :grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.